Ansi

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2019. november 23.

Várni akartam kicsit, míg hitelesebb lesz a véleményem, dehát az első használat után..
Debrecenieknek jó hír, hogy az egyik fodrászkellékesben 5990 ft. Én ennyiért vettem.
Eredetileg nem ezt akartam, hanem keratint, de az eladó készségesen a segítségemre sietett, hogy bármit használok, a keratint is, kimossuk a hajból, ez az egyetlen, ami nem vizoldékony és ami nem csak tüneti kezelés. Mivel nagy hajmániás vagyok ( argánolaj, kokuszolaj, keratin, shea vaj, kakao vaj, jojoba, panthenol, mandula, barackmag ezeket mind megkapja a hajam) gondoltam, adok egy esélyt neki, de úgy érzem az egyetlen termék lesz, amit használni fogok a hajamra.
Csak 10 percet hagytam rajta, ráadásul koffeines samponnal mostam, ami eléggé szárít, de a hajam sosem volt ennyire selymes.
Annyira nem, hogy a rövid hajam is rendesen lobogott, mint a reklámokban, csak a sétálástól is.. na a lényeg, hogy ha vegighuzom a kezem a hajamon, sehol nem akad meg, nem tincsesedik, nagyon szép fénye van és “rugalmas” lett.
A föld legnagyobb szkeptikusa vagyok, úgyhogy elhasználom mindenesetre nagy kritikusan, de engem meggyőzött már most.
( a hajam festve van és évekig minden nap vasaltam)

Update: anyukámnak hétvégén befestettem a haját és kapott egy kis olaplexet is. Azt mondtam balzsam. Nehogy befolyásoljam..
Igaz, csak 2 nap után, de megkérdezte tőlem, hogy mit csináltam most a hajával, mert most egyszerűen úgy áll, ahogy formázza, nem úgy ahogy ő akarja ( mármint a haja :) )
Ő hetente most hajat, mert nagyon száraz a fejbőre is, és a haja is tényleg elég önálló..

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2019. november 15.

Nagyon jó illatú és ha valakinek nem gyorsan zsírosodó a haja, annak ez szuper sampon.
De aki 2-3 naponta kénytelen hajat mosni (mint én) mert zavarja, hogy zsíros a haja, annak ezzel a samponnal ez 1 napra változik. Sok benne a hidrolizált protein, de ez úgyis csak a következő hajmosásig tart, úgyhogy van hatása de szerintem nem ér annyit, hogy minden nap hajat mossak.
Növekedésben nem vettem észre változást.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2019. november 15.

Amit elsőként észrevettem, hogy tartást ad a hajnak. Valószínűleg azért is mert picit azért szárít, így nem tudja elnehezíteni a hajat.
Kb 2 évvel ezelőtt volt ilyen samponom.
Akkor iszonyatosan sok babahajam lett. Ha felközöttem is volt egy sor a homlokomnál, mintha frufrum lenne.
Most elég gyorsan nő a hajam, 1 hónap alatt kb 2-3 cm-t, úgyhogy ebben én nem vagyok releváns, de 2 nap helyett 3 naponta “kell” hajat mosnom és azt hiszem ez így is remek eredmény.