antal_laura2000

Regisztráció dátuma: 2013. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Rimmel ScandalEyes Szempillaspirál

Rimmel ScandalEyes Szempillaspirál
2013. január 17.

Megvettem, mert reklam s akcio stb.... de jo velemenyt sajnos nem tudok rola irni, talan annyit, hogy nem kenodik es a vizet is birja, ezert 2 csillag, de tobbet nem tud.Azzal nincs is meg baj, hogy nagy a spiralja, de az allaga pfuuuu..., mintha cipokremet kennek a szememre, akarhogy letorolhetem a spiralt hasznalat elott bogos lesz a szempillam tole, arrol ne is beszeljek hogy hosszabb egyaltalan nem lesz es suru is csak a bogoktol:((

2013. január 17.

Elso hasznalatra nagyon megtetszett ez a krem, de par het utan eszre vettem, hogy pattanasok jelennek meg az arcomon, ami eddig nem volt. Velemenyem szerint is tul zsiros es eltomitve erzem az arcom tole.Megvettem, mert azt irta, hogy normal bortipusra de ez inkabb szaraz bor tipusra ajanlott.Nekem ami tetszett, hogy fenyvedo es UVB vedo, es elegedett vagyok a fedesevel is.

2013. január 10.

Én csak azért vonok le egy csillagot, mert nem fed elég jól, és egy kicsit világos még a sötétebb árnyalata is, de nem csillog tőle a bőrőm nem pattanásosodik.Kiprobáltam s azóta is ezt használom, nagyon könnyünek érzem az arcomon, nem ugy mint más alapozóktól!