anTskin

Regisztráció dátuma: 2020. február 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. február 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

2020. augusztus 29.

BULLSHIT!
Nagyon csalódott vagyok. A kedvenc termékem volt korábban, de annyira elrontották az összetevőit, hogy sírni tudnék. Mérges vagyok magamra is, mert megvettem újra ész nélkül, és nem néztem meg az összetevőit, hogy megváltozott.

Kezdjük az elején, korábban az aloe vera ( Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice) a 2. helyen szerepelt az összetevők között.
Jelenleg ez visszaszorult a 7. helyre, ráadásul porított szárított verzióban ( Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder ) ...agyrém!
A 2. helyre szépen betoták a vödörnyi alkoholt! Jó kis nyugtató és hidratáló gél mondhatom...mit is csinál az alkohol? Ja igen...SZÁRÍT!!! Könyörgöm, 2. helyre alkoholt tenni egy hidratálóban???

A legelső verzióban alcohol egyáltalán nem is szerepelt, aztán már a másodikba belecsempészték, de legalább nem a 2. helyre. Na az újban aztán rendesen megcsinálták. Én hülye meg még az arcomra is kentem. Mondanom sem kell, úgy égett tőle az érzékeny bőröm, hogy nem győztem Centellával kenni napokig megmaradt az irritáció.

Szóval egy szó mint száz, RETTENET lett ez az új verzió. Hatalmasat csalódtam a termékben is és a márkában is.

2020. augusztus 29.

BULLSHIT!

Neogen Day-Light Protection Sunscreen SPF50 / PA+++

Neogen Day-Light Protection Sunscreen SPF50 / PA+++
2020. augusztus 10.

Határozottan 5 csillag. Imádja a bőröm, lehet rá sminkelni is. Nincs benne parfüm, így bátran használható nyáron is. Van egy kissé kellemetlen citrusos illata ugyan, de hamar elillan. Bár egy egyéni preferencia, én jobban kedvelem az illatmentes termékeket, ennyi.
Újra fogom venni, csak nehéz kifogni készleten.