Anxiety

Regisztráció dátuma: 2015. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 9 vétel
Megnézem

Benefit Cheek Parade

Benefit Cheek Parade
2017. november 9.

Aki kiszeretne próbálni egy benefit terméket, ez a paletta remek lehetőség, hisz jobban megéri mint külön-külön bevásárolni... A paletta kinézete a márkához híven engem megfogott. :) A termék tartalmazza az ikonikus Hoola bronzert, és az új világosabb testvére a Hoola Lite-ot. Nagyon szép színe van a lite-nak is, hisz megint egy sápadt vámpírra hajazok, így szép természetes finishet lehet vele elérni. Ami szintén újdonság nálunk az a következő pirosító a Galifornia. Még nem igazán használtam mert érdekes, hogy arannyal van borítva, de gondolom jobban csillog-villog az ember, mostanában úgy is a highlighterek hódítanak. Ami a nagy kedvencem ezekből az a Dandelion. Hát ilyen szép, visszafogott - de látható babarózsás pírt még nem tapasztaltam. Oh, hát szerelem. Még ha túlzásba is esnék se lenne sok. És végül a rózsaszínes highlighter következik azaz a Rockateur. Annyira nem ájultam el tőle. Túl rózsaszín szóval inkább a bronzosítóra sem mint fölé lehet használni, de nem húzza le nálam.. Az ecsetet nem használom, de legalább adnak mellé. Ez a paletta mindennapos használatra pont tökéletes.

Too Faced Shadow Insurance

Too Faced Shadow Insurance
2017. február 25.

Egyik kis szerelmem. Még nyáron kaptam egy palettájuk mellé a kistestvérét, és csak most kezd kifogyni, pedig elég gyakran nyúlok hozzá... (Persze be is kellett szereznem a nagy tesót.) Ahogy írtátok, tényleg érdekes az állaga, nekem a mustárra emlékezet (:D) néha pont olyan folyós.. kissé olajosabbnak tűnik, de nem sűrűn csinál ilyet. Elég egy csöpp, extra tartós, és a nap végéig kibírja vele a sminked. Megéri kipróbálni :)

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette
2016. december 20.

Amellett, hogy gyönyörű szép a paletta külseje, a belseje még értékelhetőbb. Tényleg alap színek vannak benne,erősen pigmentáltak, remekül lehet vele kontúrozni a szemet és környékét. Tartósak, és úgy érzem elég sokáig leszünk pajtások. Az egyetlen amit nem szeretek benne, hogy kopik az arany felülete, pedig 100% eredeti és vigyázok is rá. De ahogy észrevettem, az arannyal díszített smink cuccoknál sajnos ez megesik..Ezt leszámítva megéri az árát :)