Aoba

Regisztráció dátuma: 2019. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Oriflame Born To Fly For Her EDT

Oriflame Born To Fly For Her EDT
2020. január 16.

Számomra alkalmi illat lesz, mert az illatkompozíciójában benne van a Japán Nashi körte, mely az egyik kedvencem.
Igazán krémes, melengető illat, melyben a mandula táncot jár az Agave-nektárral, az előbb említett körtével, és magnóliával. Ezt a két kompozíciót emelném ki jómagam részéről, PEDIG(!) a mandula nincs az összetevők közt.
Igazán izgalmas, határozott, néhol már-már ártatlan, csinytalan illat.
Tartóssága 4-6 óra, így egy szavam sem lehet, hiszen egy EDT-hez képest igen csak jól bírja.
Szeretem.
Benne van a TOP 5 kölnimben.

Avon Pure For Her Kölni

Avon Pure For Her Kölni
2020. január 14.

Tavaszra, illetve nyárra igazi rohangálós illat lett számomra, mely üde közérzetet nyújt a nap bármely szakában.
Légiesen könnyű, és a barackos fehér teának köszönhető a gyümölcsös hatása, mely nyugodtságot, illetve szeleburdiságot csempész a mindennapokba.
Napközben szükséges az illatot frissíteni, tehát a tartóssága nem éppen a legjobb, viszont így kb. 2-4 óra az intenzitása.
Benne van a TOP 5 kölnimben.

Avon Aquavibe Love Now Kölni

Avon Aquavibe Love Now Kölni
2020. január 2.

Eper, körte, hol vagytok? Nekem egyadta férfias illata van kifújáskor. Leszáradása után egy kicsit mintha az eper érződne.. De egész tartós, ahhoz képest hogy "csak" egy EDT. Tartóssága, és üvege miatt kap 4 csillagot.

Up1.: El kellett ajándékoznom. Nem tudtam elviselni a keserűséget. Lepontozom 3 csillagra.