Aphrozin

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Live Clean Coconut Milk Hidratáló Sampon

Live Clean Coconut Milk Hidratáló Sampon
2019. április 1.

Már több mint egy éve mindenmentes samponokkal mostam hajat. Minden extrém dolgot is kipróbáltam, és mégis félig teli samponosflakonok ülnek a füriben, mert nem találtam meg az igazit. A Rossmannban random sétálgatva megtetszett nekem is a csomagolása, és jobban elolvasva az összetételét megfelelőnek tűnt. Az első hajsmosáskor az lepett meg, hogy a normális adag a hosszú hajamra soknak tűnt, bőven kevsebb is elég lett volna belőle. Az illata nekem nagyon tetszik, és meg is maradt a hajamban. A mosásnál csikorgós érzés volt, és féltem is hogy talán akkor "túlságosan" le fogja tisztítani a hajam, és majd gyorsan zsírosodik (kétnaponta kell hajat mossak). A balzsamjával együtt használta (arra is 10 pont). A kifésülés, ami nálam kínszenvedés, könnyed játék volt. Soha, még a szilikonos samponok idején sem volt ilyen csillogós, és finom tapintású puha hajam. A csomagolása is eco-friendly, ami nálam fontos szempont. Leárazva vettem meg, de felőlem a normál ár duplájába is kerülhetne, annyira elégedett vagyok vele. És amitől féltem, hogy zsírosodni fog: első hajmosás után, mintha kevésbé zsírosodna, de ez majd hosszú távon kiderül. kár hogy nincsen 10 pont, rég voltam ennyire elégedett egy termékkel.

drRiedl Vitalizáló Arctonik Organikus Növényi Kivonatokkal

drRiedl Vitalizáló Arctonik Organikus Növényi Kivonatokkal
2019. január 6.

Nekem az illata kicsit orvosi, de maga a hatás miatt nekem megéri. Arclemosójával együtt használom, és így ketten a napi rutinommá váltak. Nem szárítja a böröm, hanem frissíti. Tényleg értelmes mennyiség ömlik a korongra, jól adagolható.

drRiedl Hámeltávolító, Pórustisztító Arcradír Bármely Bőrtípusra

drRiedl Hámeltávolító, Pórustisztító Arcradír Bármely Bőrtípusra
2019. január 6.

Himalaya arcradírom volt elötte, de azzal valahogy nem voltam elégedett. Ennek kicsit krémesebb az állaga, a szemcsék tényleg kicsit kevesek benne, de én felkenés után rajtahagyom pár percet az arcomon, és csak utána masszírozom át. Már a felkenés után lehet érezni, hogy dolgozik. Az illata nagyon finom. Nem egy arcgyalu, ezért én többször is használom egy héten, és nagyon puha arcbőrt eredményez. Ja, és természetes, szóval 5*