AppleMaple

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Trend It Up Ajakápoló Szérum Uborkakivonattal

Trend It Up Ajakápoló Szérum Uborkakivonattal
2020. július 1.

A tegnap vettem, azóta 10x használtam. Ránézésre én valami zselésebb / szájfényesebb állagúra számitottam, viszont ez inkább olajos. Meglepő módon beszivódik! Ami szerintem tök szuper. Tényleg olyan érzés, mintha táplálná az ajkaimat. Engem arra emlékeztet az élmény, mint amikor oliva olajjal kenem be a szám. Amúgy nem hiszem, hogy újravenném, főleg mivel ez volt az utolsó darab a polcon, és mert az egy kicsit dühitő, hogy erősen kell kihúzni / visszatenni az aplikátort, de egyszer jó kipróbálni, szivesen fogom elhasználni.

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet
2020. április 25.

Nekem bevált. Az a tapasztalatom vele, hogy pont úgy működik, ahogy kell. Jó a kiszerelése, kézreesik, jó a pompája, kellemes, enyhe illata van, ami hamar el is illan, azt mondanám, hogy olyan természetesnek hat, és az ára is jó. Újravevős

Langhaarmädchen Hővédő Spray

Langhaarmädchen Hővédő Spray
2020. április 25.

Az első használat után oda tettem ahova való - a kukába. Ezt a terméket azoknak ajánlom, akik szeretnék elkerülni a tömeget, ugyanis két méternél közelebb senki nem menne ehhez a szaghoz. Én 4 - 5 naponta kell hajat mossak, de amikor kipróbáltam ezt a sprayt, másnapra olyan zsiros lett tőle a hajam, hogy kénytelen voltam újra megmosni, ami végülis nem baj, mert amúgy is kinszenvedés volt elviselni a szagát. Igy már az is biztos, hogy nem veszek semmilyen más terméket ettől a márkától, ha azoknak is ilyen agressziv büdös a szaga ... A pompája legalább jónak tűnt, de mivel olyan rossz élményt nyújtott, páros lábbal dobtam ki az egészet úgy ahogy van, emlékezni sem akarok rá.