aquanie

Regisztráció dátuma: 2017. június 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon True Nutra Effects Háromfázisú Bőrfeszesítő Elixír

Avon True Nutra Effects Háromfázisú Bőrfeszesítő Elixír
2019. február 1.

Habár tág pórusú, zsíros bőröm van, nekem nagyon bevált. Nagyon pici kell csak belőle, akkor tud reggelre beszívódni. Amióta használom, azóta nagyon puha és hidratált a bőröm még a téli időszakban is és nem tömíti el a pórusaimat annyira, mint egy szokványos éjszakai krém.

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)
2018. szeptember 24.

Én először a javasolt tíz percnél tovább hagytam fent, mert úgy gondoltam, hogy ártani nem árthat. Miután levettem, még nagyon hosszú ideig ragacsos volt a bőröm, ezen kívül semmilyen közvetlen hatást nem tapasztaltam. Már szinte elkönyveltem pénzkidobásnak, ám másnap reggelre nagyon finom, puha bőrrel ébredtem. A hatása egy-két napig kitartott. Szerintem a téli időszakban még többször újra fogom venni.

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé
2018. szeptember 24.

Hajjaj hát ez nagyon nem jött be, több szempontból sem. Kezdjük azzal, hogy borzalmas nehezen szívódik be. Másrészt a hidtatáló hatásától sem voltam annyira elájulva, egy sima Dove-os kézkrémmel összehasonlítva ég és föld. Valahogy azt éreztem, hogy a bőröm felszínén képez egy zsíros bevonatot, ami nem tud eljutni a méllyebb rétegekbe, szóval hiába volt zsíros tapintású a bőröm, továbbra is éreztem azt a száraz húzódó érzést. Így nem csoda, hogy egy kézmosást követően az egész folyamatot kezdhettem elölről. Harmadrészt én az illatával sem tudtam megbarátkozni, egy kicsit olyan nagymama-szaghoz tudnám hasonlítani. Kidobni nem fogom, de azt hiszem egyszer és mindenkorra végeztem a Neutrogena kézkrémekkel.