arany.niki

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2018. május 1.

Hát én nem tudom, hogy csak véletlen egybeesés, esetleg éjszaka valami tündérkeresztanya látogatott meg, vagy tényleg ilyen gyorsan “működésbe lépett volna”, de 3 napja szedem ezt a vitamint a sajátmárkás haj+köröm szopitablettával együtt és reggel azt vettem észre, hogy a papírvékony körmeim (magukhoz képest) szikla keménységűek, a hajamnak meg mintha kezdene visszajönni a fénye. Persze simán lehet, hogy csak beképzelem, de bízom benne, hogy nem. :D A heti többszöri kemény edzéseim miatt B komplexet eddig is szedtem elég magas dózisban és tökéletesen megvoltam zabálás nélkül is diéta alatt, úgyhogy attól, hogy felfalom a hűtőt és kétszeresemre hízok a kúra alatt, egy fikarcnyit sem félek. Azért vásároltam meg, mert körülbelül egy éve, a fenékig érő, tucatszor sötétbarnával telibe festett hajamból szerettem volna visszatérni az eredeti középszőkébe. Sajnos mikor a 3.leszívás sem mozdította meg a festéket, döntenem kellett: vagy maradok az idők végezetéig sötétbarna, vagy nyakig visszavágatom a hajamat, mert az a rész még nem kapott annyi barna pigmentet és könnyebb belőle szőkét csinálni (így is rémálom volt). “Szerencsére” lelkileg éppen meg voltam borulva, úgyhogy gondolkozás nélkül belementem az ollós verzióba. Rettenetesen tönkrevágta a hajamat a szőkítés, bármennyire is próbálta óvni a fodrászom, azért csak erős vegyszerekkel kellett nekitámadni. Szóval november óta mikrogyűrűs póthajam van, hogy egy kicsit jobban óvjam a végét és gyorsabban tudjon nőni. Szerencsére alapból gyorsan nőtt eddig is, remélem a vitamin boost még dob rajta egy kicsit. :) Elkezdtem hajmosás előtt panthenol-pakolást masszírozni a fejembe, nagyon várom a végkifejletet. :) Eddig 5 csillag.

UPDATE:
Lekerült a póthajam, az első dobozzal pár nap múlva elfogy:

-Korábban a körömlakkok fél napot sem bírtak ki a körmömön, mert olyan vékony volt és puha, hogy egészben le tudtam róla húzni a lakkot. Most akár 1 hétig is kibírják a kis körmeim, ráadásul gyönyörűen megnőttek, nem töredeznek.
-Az elején lett néhány pattanásom, de túlélhető (egyáltalán nincs problémás arcbőröm)
-Érezhetően több a babahajam, szerintem nőni is gyorsabban nőtt, bár ugye a póthaj miatt az eredeti hajamat nem láttam. :)
-A fodrászom ajánlására (aki egyébként az ajánlásomra szintén megvette), ha elfogy, nem egyből hagyom abba, csak a napi 2 tablettát lecsökkentem 1-re.
-Egy dekát sem híztam tőle.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2014. január 14.

Kislány korom óta használom, de mintha az utóbbi időben már nem használna annyit, mint régen. Nem tudom, hogy változtattak rajta, vagy más az én szám szárad ki jobban, amivel már nem tud teljesen megbirkózni, mindenesetre kicsit csalódtam benne, de mivel a többi, amit kipróbáltam, csak rosszabb, így maradok ennél. Vészhelyzet esetére megteszi.

Labello Sun Protect Ajakápoló SPF30

Labello Sun Protect Ajakápoló SPF30
2014. január 14.

Kíváncsiságtól vezérelve vettem meg nyáron, nem tudtam eldönteni, hogy sírjak, vagy nevessek, amikor tükörbe néztem. Napozáskor szoktam felkenni, mert akkor a legkevésbé sem érdekel, hogy hogy nézek ki, csak ne égjek le, sajnos utcára menni benne nem nagyon lehet, maximum, ha az ember valami erősebb rúzst is ken felé, ami eltakarja a "hulla színű" ajkakat.