AranyAgi

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2016. február 28.

Szeretem a Moyra lakkokat, a 06-os az egyik kedvencem. Szép természetes, áttetsző rózsaszín. Francia lakkozásnál a fehér vég egyenetlenségeit is jótékonyan eltünteti. Francia manikűrhöz nekem nagyon bevált, nem találtam még ideálisabbat hozzá. Én elégedett vagyok a Moyra lakkok tartósságával. (Bár én kesztyűben takarítok és mosogatok.) Nem bánom, ha le kell mosni, mert szeretem gyakran változtatni a körmöm színét ruházatomtól és hangulatomtól függően.

Moyra Stardust Körömlakk

Moyra Stardust Körömlakk
2016. február 28.

Gyönyörűen csillogó körömlakk kollekció, ahogy az a nevéből is kiderül. Nekem a 366-os Solar Flare nevű a kedvencem. Nappali fényben rózsaszín, lámpafénynél narancsosabb a színe. Egy rétegben is jól terül csíkok nélkül, de így áttetszőbb hatás érhető el vele, két rétegben intenzívebb a szín és tökéletesen fed. Gyorsan szárad. Nagyon jó az ecset kidolgozása is, szépen lehet vele lakkozni.

Moyra Pearl Körömlakk

Moyra Pearl Körömlakk
2016. február 28.

Gyönyörűek a színei a Pearl lakkoknak. Nem a klasszikus csíkozós gyöngyház fényű körömlakkok, hanem nagyon jól fedő krémesebb állaga van. A lilát használom és az Akoyát ami majdnem fehér, egy rétegben is jól fed, de a tartósabb eredményért két rétegben használom Gel Coat fedőréteggel. Apró pici csillámok vannak benne, amitől szépen csillog a felülete. Magas fényűre szárad, nekem nagyon tetszenek.