areka

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Philips Lumea Prestige IPL Villanófényes Szőrtelenítő Készülék

Philips Lumea Prestige IPL Villanófényes Szőrtelenítő Készülék
2017. július 25.

Nővérem kapott egy ilyet karácsonyra. Én is kipróbáltam, elkezdtem használni. Eddig ez volt az egyetlen olyan módszer, amellyel sikerült úgy szőrteleníteni, hogy utána ne legyek tele gyulladt, benőtt, undorító szőrtüszőkkel, szőrökkel, pattanásokkal. Szóval én nagyon szeretem, nekem bevált. Eleinte féltem, hogy megéget, vagy sérülést okoz, azonban kellemeset csalódtam.
viszont FONTOS: borotváld le teljesen a területet, ahol használni akarod, mert a felszínen maradt szőrt leégeti, ami fájhat és úgy nem ér semmit, ráadásul büdös égett szag is lesz. :DDDD

egyetlen negatívuma, hogy utána nem lehet napra menni vele több hétig, ami nyáron elég kellemetlen, így nem tudom használni és pont bikiniszezonkor kezd megint előjönni a benőtt szőrök problémája :((

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2017. július 25.

Nagyoon szeretem. Imádom az illatát. Naponta használom. Hozza a várt eredményt. Száraz, törött, festett hajammal nyilván csodát nem tud tenni, de lényegesen jobb, kezelhetőbb, puhább a hajam tőle, ami nekem már elég :D Újra veszem.

WU2 Miraculum Sampon Száraz Hajra

WU2 Miraculum Sampon Száraz Hajra
2017. július 25.

Saját magamon tapasztaltakat nem tudok írni, csak amit a lovamon tapasztaltam. :D
Évek óta ezt használom rá, nagyon jól tisztít, jól habzik, kis mennyiség is bőven elég belőle. Én az illatát is szeretem. Gazdaságos kiszerelés.
Én elsősorban ár-érték arány miatt választottam ezt. Messze ez éri meg a legjobban (de szerintem ezzel a lovas társadalom több, mint a fele így van. Nagyon sokan ezt használják ilyen célra :D)
5 csillag. !