Best of Beauty 2019

Ari90

Regisztráció dátuma: 2019. június 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. június 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Listerine Professional Gum Therapy Szájvíz

Listerine Professional Gum Therapy Szájvíz
2019. június 16.

Én az átlátszó Professional-t használom . Fél kupak a szájvízből , fél vagy egész kupak vízzel hígítva öblögetek vele. Így nem csíp annyira. Enyhített a fogínyvérzésemen és a lepedék is nehezebben tapad meg a fogaimon. Gyulladásokat is csökkenti, kellemes leheletet biztosít. Kicsit drága, gyógyszertárba vettem, de muszáj volt. Sokáig elég ( nekem 250 ml-es kiszerelésbe van). Újraveszem.

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2019. június 16.

A legjobb hajápoló és pakolás. Még a fodrászom ajánlotta, és a kedvencem lett. Egyáltalán nem drága, sőt. Száraz, töredezésre hajlamos, hullámos hajra használom.Mosás és öblítés után eloszlatom a hajamon és hagyom pár percet hatni. Csillogó, puha, könnyen fésülhetővé válik. Ennél jobbat még a drágább, fancybb termékek sem tudnak nyújtani. Egy hátránya, hogy nehéz beszerezni.

Isana Mandulatej 3in1 Hajpakolás Tejfehérjével & Mandulával

Isana Mandulatej 3in1 Hajpakolás Tejfehérjével & Mandulával
2019. június 16.

Mostanában áttértem a Rossmannba való vásárlásra (közelebb van). Gondoltam kipróbálom a száraz, hullámos hajamon a terméküket. Budapesten a víz keménysége, klórossága miatt és a nehéz kipufogó füsttel terhelt levegő miatt még jobban igénybe vett a hajam. Kellemes illatú, jól táplálja a hajam, de sajnos nem eléggé, én bár kimostam belőle. Ha újra veszem, nem fogom kimosni. ( plusz tippként én borotválkozáshoz is ezt használtam, mert nem drága és selymessé teszi utána is a bőröm)