Aria249

Regisztráció dátuma: 2018. április 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

ColourPop Sweet Talk Palette

ColourPop Sweet Talk Palette
2020. január 28.

Először meglepődtem rajta, mert a matt árnyalatokat sokkal keményebbek, mint az eddigi Coloupop palettáimban, de szerencsére ugyanolyan könnyen eldolgozhatóak. A csillagok és a supershock is gyönyörűek benne. A sss-t sokszor felteszem topperként más palettákkal készített sminkeimre is, mert nem tudok betelni vele. A sima csillogó árnyalatok nem annyira intenzívek, inkább szolid kis fényük van.

Morphe Brushes 35B Paletta

Morphe Brushes 35B Paletta
2020. január 28.

Nem igazán értem a sok pozitív visszajelzést erről a palettáról. Nekem nagy csalódás, pedig régóta kíváncsi voltam a Morphe termékekre. Szörnyen porzik, úgyhogy mindenképp először a szemet kell megcsinálni. Először azt hittem romlott, mert állott gyereksmink szaga van. A csillámos színek pár használat után úgy megkeményednek, hogy le kell kapargatni a felső réteget róluk, hogy újra használni lehessen őket, a matt árnyalatok pedig nem ugyanolyan minőségűek, van amelyik kemény és krétapor szerű (sötét lila) és van ami túl puha (neonpink).

Jimmy Choo Fever EDP

Jimmy Choo Fever EDP
2020. január 4.

Egyik ismerősöm említette ezt az illatot és áradozott róla, hogy mennyire nagyon jó, így bementem egy drogériába megszagolni. Nekem azonnal szerelem lett. Imádtam. Szexi, nőies, titokzatos, kicsit füstös. Miután magamra fújtam megkérdeztem pár ismerőst, hogy szerintük milyen ez az illat. A párom eleinte azt mondta nem tudja eldönteni, aztán hogy szexi. A testvérem szerint "gazdag nő" illat. 😀