ariadne

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. június 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Avon Luminata EDP

Avon Luminata EDP
2018. október 16.

Ajándékba kaptam testápolóval együtt, azóta kenem, fújom magamra, mint mindennapi "szaladgálós" illatot. Nem egy Chanel, az biztos, de meglepően kellemes illatocska. Friss tisztaság illat, nekem semmi karc nem volt benne már kifújáskor sem, bár elég erőteljes. Később azonban nagyon kellemes, üde, gyümölcsös-virágos illattá szelídül, ami nekem nagyon tetszik. Jelenleg testápolóval használom, amely meghosszabbítja a tartósságát, a ruháim nagyon intenzíven tartják a bőrömről átvett illatot, így igazából még délután is érezhető, de ha valóban azt szeretném, hogy ott legyen még este is, akkor kell egy plusz fújás, de csak egy. Testápoló nélkül nem tudom, hogy mennyi ideig tart, úgy még nem teszteltem. Mivel most olcsóbb, rendeltem tartalékba is egy üveggel, mert ez nekem nagyon bejött és legalább tudom helyettesíteni egy az AVON kínálatából kivont parfümömet, ami egyébként nagyon hiányzik! Kevés AVON parfümmel voltam és vagyok megelégedve, de ez azt hiszem jó lesz, éppen a könnyedsége miatt. (Én télen sem szeretem a nehéz illatokat.)
Mi talán azt hisszük, hogy ez az illat egy kis semmiség, de azért ne húzzuk le egyből! ;-) A férjem imádja rajtam, azt mondja, hogy szíve szerint egy feszt a nyakamba lenne borulva, hogy magába szívja velem együtt ezt az illatot. Hát, tegye, minél többször! :-) :-) Aztán van itt egy kolléga, aki engedélyt kért tőlem valamelyik nap, hogy hadd szagoljon már bele a nyakamba, mert amióta ezt az illatot használom, teljesen el van tőle alélva, annyira dögös. :-) Na, jó - gondoltam - szippants egyet, de csak egyet! :-)
Szóval, fürdőzöm a sikerében, többen kérdezték, hogy mit használok, ami azért érdekes, mert amikor Chanelt fújok magamra, senki nem érdeklődik, pedig az aztán! Hiába,no! Soha nem tudhatjuk,mitől döglik a légy! :-) :-) Én megadom az öt csillagot. Ha lenne fél pont, akkor a tartóssága miatt vonnám le, de testápolóval együtt ez a hiányossága is orvosolható.

Chanel Cristalle

Chanel Cristalle
2018. szeptember 17.

Folyamatosan kerestem azt az illatot, ami nyáron egy hűvös, jeges, kék-zöld világba repít és ez az érzés ott van velem reggeltől estig. A szülinapomra lepett meg vele a férjem, mivel ezt az illatot mindig visszajártam megszagolgatni az egyik nagy parfümériába és ódákat zengtem róla. Én még nem vásároltam volna meg magamnak, mivel van más, amit használhatok, de így, hogy ajándék lett ez a hűvös gyémánt, óriási az örömöm.
Hideg fuvallat volt a kánikula napjain, most, hogy nincs annyira meleg, mintha a bőrömön a szelídebb vonásait mutatná, friss, üde virágillat leng körbe egész nap. Kifújáskor meglepően karcos, szúrós, de picivel később sorban bújnak elő a lágyabb tónusok, végül pedig egy tiszta, púderes egységgé érik össze.
Cristalle, a már-már elérhetetlennek tűnő, hűvös és távolságtartó NŐ, akit meg kell szerezni! :-)

Avon Today Tomorrow Always In Bloom EDP

Avon Today Tomorrow Always In Bloom EDP
2017. július 18.

Az utcán éreztem meg egy hölgyön. Már akkor magával ragadott az illat, de ezt követően sosem futott szembe velem...míg nem egyszer egy AVON katalógus illatosított oldalán. Drágának találtam, de felvettem a vágyaim listájára. A decemberi katalógusban aztán nagyon jó áron jelent meg, én pedig beruháztam. Imádom! Körbeölel, mint egy puha virágos illatú felhő, tartóssága, összetevői, a legjobb és legdrágább parfümök szintjére emeli. Nagyon kevés kell belőle, több fújás már erős túlzás, megtölt egy helyiséget is, ami nem túl előnyös. Két fújással egész napra diszkrét, de abszolút érezhető illatot biztosít. Szerintem ez a parfüm teljes áron is megéri az árát, nagyon jó terméke az AVON-nak. Remélem, meg is marad! Egészen biztos, hogy lesz belőle tartalékom.