Arianrod

Regisztráció dátuma: 2013. október 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2018. július 1.

Jól hidratál, nem irritálja a bőrömet, ami nekem rendkívül fontos szempont. Szépen és egészen gyorsan felszívódik, jól lehet rá sminkelni, ami nekem szintén fontos. Az SPF30 fényvédelem miatt vettem meg elsősorban, már második éve ezt használom nyáron, tehát meg vagyok vele elégedve. Télre kevés lenne szerintem, táplálóbb krémre van szükségem még smink alá is és télen a 15 faktoros fényvédelem is elég nekem, szóval télen inkább mást használok, de nyárra jelen pillanatban a legjobb hidratálónak, nappali krémnek, smink alá. Újravevős.:)

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. július 1.

Szuper jó arclemosó. Nem csíp, nem irritál, ami nálam nagy szó, hiszen a bőröm rendkívül érzékeny. Szemkörnyékre is bátran használom, semmi problémát nem okoz, szerencsére. Nagyon szépen eltávolítja a sminket. Az ára... hát igen, nem a legolcsóbb, de tudjuk, a nagyon jó minőség legtöbbször nem olcsó.

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2017. október 5.

Kedves Dogcathorsecow és EviKicsi! Tudnátok segíteni, a neten hol tudom megvásárolni ezt a CC krémet? Én is imádtam, rendszeresen használtam, mert szépen fedett, nem ült meg a ráncokban, szóval kiváló termék volt, nem értem, miért szüntették meg a gyártását. Sajnos hiába keresem, sehol nem kapható, itt az egyik eladótól augusztus óta meg akarom venni, le is foglaltam, de semmire nem reagál, azaz egyszer írt, hogy még megvan, azóta elérhetetlen...
a többiek csak személyesen adnák át Budapesten, én onnan nagyon messze élek. A webáruházakban sem találom, a parfum.hu-n sem.
Nekem a 60-as árnyalat kellene. Előre is nagyon köszönöm, ha tudtok tanácsot adni, hol keressem.