artnon

Regisztráció dátuma: 2014. május 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. május 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Neutrogena Szappan

Neutrogena Szappan
2014. május 19.

Ha valakit érdekel akkor Szegeden be lehet szerezni a fekete dobozos változatát egy bolton keresztül. Ugyanaz. Vettem belőle 2 darabot. Nagyon megörültem neki mivel hipoallergén bőrt említett a ráragasztott tájékoztató. Visszamentem a boltba és megvettem a maradék 6 darabot ami a polcon volt. Beszéltem az üzletvezetővel aki mondta, hogy megnézi mit tehet beszerzés ügyben. 1 hét múlva megjött a válasz sajna a nagyker csak akkor áll szóba vele ha megvesz legalább 100 darabot. Csakhogy neki az azért nem éri meg, mert a készleten lévő 10 darabból én vettem meg 8-at fél év alatt. Amikor a terméket beszerezte még nem volt mennyiségi licit. Ezt a választ kaptam. Viszonylag olcsón vettem nála 200 ft alatt. Annyit esetleg tehetek, hogy megkérdezem meg lehet e rendelni emailon keresztül és ha összejönne a 100 darabra a megrendelés akkor mindenki jól járna. Persze nem mindenki csak a környéken lakók, mert gondolom személyesen kell átvenni a boltban tehát a messzebb lakók kizárva, mert ki az a buta aki utazik néhány szappanért.