Aryean

Regisztráció dátuma: 2016. február 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel
2018. október 24.

Az első arckrém, amit rendeltem, azóta többet is kipróbáltam, de vissza fogok térni hozzá. Az illata nagyon friss, gyorsan felszívódik és jól hidratál. Különösen élveztem a krém állagát, mert nem érzem a vizes érzetet, sűrű, de jól kenhető. Ár érték arányban nekem tökéletes.

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező
2016. február 10.

Életem legfélelmetesebb hajfestése volt,de megérte :)

Előzmény: Egy éve meguntam a fekete hajamat,hullott,nem szerette a festékeket,így visszatértem a jó öreg szőkére.Mindez több ezer forintba és kb -10 cm hajamba került.Sajnos kipróbáltam az összes hideg szőkét,legutóbb Garnier 111-el festettem,sárgult,fakult és borzalmasan roncsolta a hajvégeimet.Egy hete bukkantam rá a syoss újdonságára,be is szereztem a 10.1-es kókuszszőke árnyalatomat.

Hajfestés:Az illat finom,a krém könnyen kenhető.Bár nagyon bizarr volt a lila festékkrém,de örültem neki,hogy végre tutira hamvas lesz.
Ezután felkentem,és jött az első sokk,nem láttam változást a hajtöveimen(eredetileg sötétszőke).Ezután hagytam dolgozni,majd megérkezett a második sokk: rezes fényben pompázott. Kezdtem bepánikolni,hiszen mindent akartam,csak vöröses árnyalatot nem.A lemosásnál teljes anarchia állapot,a hajam durvának és sprődnek hatott.Itt jött el a pont,hogy vége,befejeztem a hajfestést :D Az utóápoló balzsamba vetettem minden hitemet.Rákentem,és azonnal éreztem,hogy elkezd puhulni a hajam,a biztonság kedvéért hagytam negyed órán keresztül.

Eredmény:Nem mertem a tükörbe nézni hajszárítás alatt,nehogy Vuk nézzen vissza rám.Mikor készen lett teljesen lehidaltam.Gyönyörű hamvas szőke,egyenletes(ami eddig sosem jött össze),és sima,selymes haj várt a tükörben.

A tartóssága még nem derült ki,de ma leszólított egy hölgy a DM-ben,hogy eredeti szőke vagyok-e és amikor mondtam neki hogy festett,nagyon dicsérte,úgyhogy egy ingyenes reklám keretében odakísértem ehhez :) Nekem bevált :)