Ascyra

Regisztráció dátuma: 2014. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2020. június 23.

Ennek a terméknek (is) hálás vagyok, mert nagyon megköszöni a bőröm a használatát. A sminkem még úgyis!
Minden reggel a szokványos arcápolást követően az egyik legnagyobb gondom a bb krém: húzza a bőröm, nem elég kenhető vagy ha igen, akkor rohadtul csillog, olajos, nemjóérzésmagamrakenni típus. Nos, ezzel a termékkel ezen problémák kiköszöbölésre kerültek, a jövőre nézvést, teljes egészében. Nem olajos, nem foltos, ottmaradós, tökéletesen fedi a sötét karikáim, nem üt át a púderen, sőt, mintha kissé gátolná is a fényesedést, de ezt nem állítom még 100%-ig, inkább csak benyomásom, így néhány nap használatot követően. Imádom, kár, hogy az ára ilyen borsos, én egy nagyon kedves krémmániás csajszitól vettem potom pénzért.
Szó szerint vadászni fogom ezeket a lehetőségeket :) - Szuper termék!

Sansin Baby Bath For Her

Sansin Baby Bath For Her
2020. június 23.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam a sajátom is, miután a vegán életmódot folytató barátnőmnél ezzel mostam le a sminkem. Gyorsan rendeltem is belőle a Rossmannban, és a legőszintébben mondva: hihetetlenül elégedett és nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a csodára. Másfelől, már most félek, hogy mikor lesz vége a gyártásának, mert mindig az történik velem, hogy megtalálom "életem szerelmét" valamilyen témában és aztán kivonják a forgalomból.
Dehogy a termék pozitívumairól is írjak:
- Nagyon soft illata van, nekem annyira nem bejövős, mert nagyon lányos, a fiú fürdetőt is ki fogom próbálni, hátha az picikét markánsabb, márha ilyesmi elvárható egy babyfürdetőtől.
- A bőröm soha még az életben nem volt ennyire hálás: 12 órával a fürdés után is illatos, üde és a tapintása pontosan olyan, mint a babapopsié: selymes, lágy, egyetlen darab száraz folt nem látható rajta (pedig erre igazán hajlamos vagyok a kimondottan vízhiányos bőrömmel).
- Nagyon fullos ez a csomagolás, nagyon jól elfér és fél liter cucc van benne, nevetséges áron - a bio és vegán termékek között.
- Cuki a mókus rajta :)

Mi más lenne elvárható egy tusfürdőtől? 10/10 - ez nem is kérdés. Semmi mást nem vagyok hajlandó venni ezek után, sőt, a mosógélt és az öblítőt is ki fogom próbálni. Csak ajánlani tudom, sőt, igeként fogom hirdetni a létezését! ♥

Alterra Olíva Növényi Szappan

Alterra Olíva Növényi Szappan
2020. április 14.

Rettentően szárít. Elhasználom a maradékot kézmosásra, de arra sem szívesen. Lehet, hogy kuka. Mit is vártam? :(

1 MÁRKA