Ascyra

Regisztráció dátuma: 2014. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Naf Naf Fairy Juice Blue

Naf Naf Fairy Juice Blue
2019. október 17.

Igazi fruskás nyári, kora őszi illat. Valamiért nekem mindig a bőrszerkókba öltözött, fekete körmű csajok jutnak eszembe róla, marha dögös illat - illene hozzájuk. Olyan head-bang-elős :D Érdekes, hogy amúgy inkább olyan cuki, nem durva. Finom gyümi és pézsma keverék, én a többit (főként a rózsát, hála az égnek nem érzem ki belőle). Viszont, van egy nagyon nagy problémám az illattal: rajtam egyáltalán nem működik és sejtésem szerint - te jó ég, ezzel is szembesülnöm kellett egyszer - a korom miatt. Így negyven felé, ez már annyira nem trendi rajtam, nem dögös, inkább eltúlzott küszködésnek tűnik egy letűnt éra után, ami már nem jön vissza. Kénytelen vagyok hát elengedni, mert semmi esetre sem ripacskodnék. Marad a fekete cucc, a fekete haj, de ez a parfüm kikerül a látókörömből, sajnos. A tartósságával is van némi bajom, de az ára miatt szerintem fújkodható 4 óránként.

PomPom Prémium Shea Vajas Natúr Szappan

PomPom Prémium Shea Vajas Natúr Szappan
2019. október 17.

Én a páromnak vettem, ekcémás bőrre, azt mondta imádja. Én egyszer megfürdtem vele és arcot mostam a zuhany alatt. A szemembe is került belőle, de erre nem nagyon szoktam ügyelni a bio-termékek használata során (nyilván nem kenem bele direkt, de nem tartok annyira tőle, mint mondjuk egy kemikáliás sampontól). Amit akkor és utána még két órán át éreztem, az nekem végleg elvette a kedvem ettől a szappantól. Ez nem a termék hibája, a párom imádja. Ezért a csillagok járnak.

Update: Az én hülyeségem, hogy belekentem a szemembe anno, de azóta is shea vajas szappant használok. Ez egy gyönyörű csomagolású, valóban natúr termék. Van ennél jobb minőségű azonban a piacon, igaz, hogy nem csillivilli marketing-megálmodott csomagolásban. De fele ennyiért. Csillag továbbra is vonódik emiatt. Nem térnék vissza ehhez, az ára miatt.

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2019. október 17.

A cold brown árnyalatát használom és nagyon hálás vagyok a készítőinek, hogy létezik. Mivel szeretném a sötétbarnámat előbb-utóbb szőkén látni ismét, nekem nagy segítség, hogy a tőfestést csak másfél havonta kell megejtenem, világosabb árnyalatokkal. Így nagyon nagy átmenet sincs, mert a hajam többi része addig is kopik. Gumikesztyűvel védem ki a pöttyözést, tökéletes a takarása, némi gyakorlat után már csak 1-2 perc hajmosás után felfújni. Az ára viszont nagyon borsos, emiatt keresgélek egy olcsóbb változatot. Amennyiben nem találnék, vagy nem lenne jó minőség, mindenképp ezt fogom venni. -1 csillag, kizárólag az ára miatt.

1 MÁRKA