Ascyra

Regisztráció dátuma: 2014. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál
2021. március 29.

Jajj, csajok annyira hálás vagyok nektek, meg a Krémmániának! Ha ez nincs, biztos nem találok rá erre a csodatevő spirálra :D

Röviden és tömören: a Tökéletes Spirál! Én nem is értem, hogy eddig minek szenvedtem a sok Alverdés mihasznával, ha itt van ez a csoda. Potom pénzért. Olyan sűrű, fekete és íves szempillákat gyárt rám reggelente, hogy még tükörbe nézni is jobb, de komolyan! :) Először nagyon furának tűnt a feje, kicsit bumszilnak meg olyan bénán lekerekítettnek, aztán rájöttem, hogy kb. "anatómiailag formázott" - annyira tökéletesen illeszkedik a pillámhoz, hogy még egy amatőr is profi pillákat tud vele csinálni.
Az összeteveői láttám a nyálam is összefut ... és az ára! Ez legalább tízpontos, semmiképp nem öt. Életem végéig (vagy amíg csak gyártják) el fog kísérni, az már biztos. Bármelyik méregdrága spirált (ami tele van parrabénnel) lepipálja, így én mindenkinek aki sminkel bátran és szívből ajánlom! <3

Upd: 2021. Még mindig a bestoff. Olyannyira nem ismert, hogy még a Rossmannos hölgy sem tudta, hogy van ilyen termékük :D - Imádom!

Alverde Aqua 24H Balance Cremegel Meeresalge

Alverde Aqua 24H Balance Cremegel Meeresalge
2021. március 29.

Sok-sok téli krém elhasználása után egy könnyű, vegán és lehetőleg árban is kedvező terméket kerestem. Az AQUA-n megakadt a szemem, mindig imádtam a vizes, nagyon könnyű és gyorsan beszívódó cuccokat, mivel utálok sokáig pepecselni + gyakorlatilag azonnal sminkelek rá. Sajnos, nem váltotta be maximálisan a hozzá fűzött reményeket. Először azt hittem, hámlasztja az arcom, aztán rájöttem, hogy a krém ilyen a felkenés után: elkezd darabosodni, és olyan lesz az arcom tőle, mint egy korpás fejbőr. Kipróbáltam vizes kézzel felvinni, egy picit talán jobb, de innentől már nem tudok "szeretettel" tekinteni rá. Smink alá el fogom használni, vizes kézzel, mert nekem nem olajosítja a bőröm, és némlieg hidratál is. Az illata szerintem mű, de nagyon rövid ideig tart, alig érezni. Én a magam részéről keresek tovább, ezt biztosan nem veszem többet. Mivel azonban az Alverdét szeretem, valószínűleg a márkán belül fogok válogatni.

Guerlain L'instant EDT

Guerlain L'instant EDT
2021. március 29.

Én azt hiszem, őrülten mázlista vagyok. Egy barátomtól kaptam ajándékba, mert ő is ajándékba kapta, de neki nagyon nem... Meg tudom érteni, egyébként :*
Mindenesetre nemcsak neki, de a Sorsnak is hálás vagyok, hogy hozzám került. Azonnal beleszerettem :).
Az én domináns illatú bőrömön először jócskán fűszeres, dominál a pézsma és a neroli, (amit amúgy nem annyira kedvelek), aztán előbújik egy finom és bársonyos gyümölcsös virágillat. Annyit szagolgattam, hogy nagy bánatomra már nem érzem, de remélhetőleg 2 fújásnyi elegendő ahhoz, hogy egész nap, íly módon tudattalanul elringasson. Bekerült a nagy kedvencek közé, alapillat lesz nálam.

1 MÁRKA