Asdfghjkl2108

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Giorgio Armani Neo Nude A-Blush

Giorgio Armani Neo Nude A-Blush
2018. december 9.

Számomra a régóta keresett tökéletes pirositó!! Annyira természetesen terül el a bőrön hogy az extra nagyítós tükörben is csodálkozom... nem ül bele a tág pórusokba sem, és ha rásüt a nap az arcomra nem az látszik végre, minta poros lenne :D
Nekem nagyon tartós is, amit felkenek reggel az este 8kor is ott van.
Szóval nagy a szerelem ❤️

Dove Youthful Vitality Hair BB Cream

Dove Youthful Vitality Hair BB Cream
2018. augusztus 6.

Több mint fél éve használom, bár ebből pont a nyár elején egy hónap kimaradt költözés miatt. Na ekkor vettem igazán észre hogy valami nem olyan oké a szőkitett hajammal, mint eddig... :D szerintem tényleg jó UV védő hatása van amióta megint használom sokkal kevésbé szárad ki a hajam (nekem a nap látványosan megviseli, kiszárítja). Félszáraz hajra viszem fel és utána körkefével beszaritom még pár percig a hajam így tökéletes. Rászáritás nélkül viszont ez sem működik, mondjuk más hasonló terméknél se tapasztal hogy minimális szárítás nélkül az igazi lenne. És hogy félreértés ne essék, egyébként is beszaritom a hajam ha nem teszek rá semmit, de ezzel lényeges a különbség 😊

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2018. július 18.

3 hónapot végig szedtem tisztességesen hiányzás nélkül... De sajnos én semmi pozitívumot nem tapasztaltam. A körmöm alig lett erősebb, ezen alapvetően a nyári időszak is mindig segít. A bőröm sem lett jobb, de 1 hónapos szedés után gyulladt pattanás szerű valamik lettek a hátamon úgy hogy sose volt. Szerintem ez sem nagy katasztrófa, 1-2 hét volt így rossz, aztán semmi probléma nem volt a bőrömmel ilyen téren. Az éhségérzet tényleg nő mellette szerintem is, de aktívan sportolok, úgyhogy nem híztam. (Persze az se fog, aki kibírja hogy nagyon éhes szinte folyamatosan).
No de a hajam. Hát sajnos ez a front se jobb, mint az előbbiek, szerintem 1 mm-el nem nőtt többet mint szokott. Az árával nincs semmi probléma ~ 5000 Ft-ért lehet kapni 90 db-ot, ami szerintem nem lenne drága.
Összegzésképpen nekem sajnos egyáltalán nem vált be, úgyhogy visszatérek majd a revalidhoz. Azt a tavalyi évben használtam és látványosan segített a hajam és a kormom állapotán is, pedig azt nem igazán dicsérik...
// véleményemtől függetlenül remélem másnak használ 😊