AsteriaBrielle

Regisztráció dátuma: 2018. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Secriss Pure Nature Mask Sweet Honey

Secriss Pure Nature Mask Sweet Honey
2019. április 12.

Ajándékba kaptam rendelés mellé. A márkától már próbáltam a krumplisat, és bár az hagyott egy furcsa réteget a bőrömön, azért az az 'egynek jó' dobozba került, talán hidratált is kicsit. Ezért mertem kipróbálni ezt a mézeset is, de nem volt jó élmény. Pont otthon voltam, szóval édesanyám szólt, hogy mintha pirosabb volna a fejem mint szokott lenni, és tényleg - ellentétben pl. a Tosowoong propolisos maszkjával ami teljesen lehúzza a gyulladásokat a fejemről, ettől bepirult az egész, nem tudtam elég gyorsan lemosni. Lehet csak az én bőröm volt érzékeny egy összetevőre, de egy közepes és egy rossz élmény alapján ettől a márkától én egy életre elbúcsúztam.

Cosrx Acne Pimple Master Patch

Cosrx Acne Pimple Master Patch
2019. április 12.

Most használom el a második csomagot, azért kellett pár próbálkozás mire kitapasztaltam hogy akkor most ez nekem miért is jó (mert amúgy nagyon hasznos kis cucc ez).

Alaphelyzet: nagyon sok fehér, megtelt pattanás (kisebbek-nagyobbak, minden verzió). Ha csak egy sima megtelt pattanásra rakom rá, akkor semmit sem csinál. Viszont tisztitás közben sok van ami kifordul, illetve sokat nyomok ki, és ezekre a 'sebekre' tökéletes! Ha esetleg nem jött volna ki teljesen a cucc, akkor azt kiszívja, illetve sokkal szebben gyógyulnak az aknéhegek is, ha ezt használom.
Plusz egyáltalán nem feltűnő ha ratjam van, így picit tompítja is a foltok láthatóságát, miközben védi is a bőrömet a külső hatásoktól (ide értve azt is hogy menthetetlenül sokat taperolom az arcom...). Pár óráig nagyon szépen fennmarad, utána ahogy kicsit elválik a bőrtől, már látszik hogy rajtam van, ilyenkor cserélem (ha szükséges).
Háromfajta méret van, a közepesek fogynak nálam a leggyorsabban, illetve a picik. A nagyobbakat van hogy ollóval kettévágom, ezeket este szoktam használni, mert a vágás miatt a széleken nem olyan szép a tapadása.

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2019. március 14.

A rétegzős rutinom első lépése, mint olajos lemosó. Amikor elkezdtem használni még nem voltam meggyőzve, de most így az első tégely legeslegvégén (ami napi két használat mellett majdnem öt hónapig volt elég) abszolút újravevősnek érzem. Kézzel szoktam felvinni, könnyen szétolvad amikor az arcomba masszírozom, kellemes érzetet hagy, illetve utána vízzel nagyon jól le is lehet mosni. Semmilyen irritációt vagy problémát nem tapasztaltam. Mint sminklemosó nem tudok róla nyilatkozni, de ami nekem fontos, hogy a nap folyamán a pórusaimban összegyűlt áldást is meglazítja kicsit, sok kis pici göb már akkor kipottyan amikor ezzel mosok arcot.

Egyetlen problémám a tégelye, azt kifejezetten utálom, sokszor beakadt, illetve szállításnál sem ideális, könnyen deformálódik.