asterisk

Regisztráció dátuma: 2018. július 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Alverde Önbarnító Testápoló Makadámdióval

Alverde Önbarnító Testápoló Makadámdióval
2018. július 15.

Na hát én ezt az önbarnító testápolót senkinek sem ajánlom, látom az előző hozzászólásokból, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel...bár van egy olyan gyanúm, hogy erősen bőrtípustól függő hogy mennyire válik be , mert nekem a kevert bőrömmel, a karomat pl csodásan befogta, foltmentesen és bronzos - aranyló színben....ellenben a lábam!!!! Hát az valami borzasztó. Először is: nagyon körültekintően jártam el: szőrtelenítettem, bőrradíroztam, bekentem a lábfejem, bokám, térdem hidratáló krémmel és nem is nagyon kentem oda az önbarnítóból. Körkörösen oszlattam el a krémet a lábaimon, és megvártam amíg teljesen felszívódik. Erre? A végeredmény egy csúnya, foltos, helyenként világos, helyenként sötétlő , ráadásul erősen narancsszínre hajazó szín lett, amit csak az tett még borzasztóbbá, hogy ez a ronda szín is itt - ott némi dörzsöléssel egyszerűen leradírozhatóvá vált a virgácsaimról, szóval igen, foltosan és erősen kopik is. Másnap megpróbáltam újra kenni, erre az aznapi szín totál lekopott a lábaimról és pontosan ugyanolyan lett az újrakenés után az egész, mint volt. Szóval még csak nem is mélyíthető a színe!És rettentően büdi is. Másnapra már nem volt olyan szörnyű a szaga, mert már tudtam, mire számíthatok, de első alkalommal nagyon bántotta az orrom a szaga. Nem akarok reklámozni senkit, de én próbáltam a sokkal drágább St. Tr...ez önbarnítót és sokkal, sokkal szebb és tartósabb volt a szín, bronzos, nem narancsos, és a lábaimon is, nem csak a karomon, és nagyon finom illatú is...viszont az a krém nagyon drága, ezt az Alverdét pedig sokan dicsérték, hát kipróbáltam mint olcsóbb alternatívát, de azt hiszem, maradok inkább a drágábbnál.