AstraNauta

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dry Szárazsampon

Dry Szárazsampon
2022. május 20.

Számomra tökéletes. A csomagolása viszont katasztrófa. Mindenképpen át kell tölteni egy hintőporos flakonba. Nem is értem... Csak ezért vonok le egy csillagot, mert amúgy maga a termék nekem nagyon bevált. Hintőporosból szórva nagyon jól eloszlatható és sokkal kevesebb is kell.

Sun Ozon Med Napozó Gél LSF50

Sun Ozon Med Napozó Gél LSF50
2022. április 30.

200 ml-t nem találtam a Rossmannban (webshopban sem), ami van, az nem gél néven fut. 50 ml-t vettem, de azt is akartam, mert csak a szemem környékére használom. Mindenképpen alkohol, illat és octocrylene menteset akartam. Szépek az összetevői, gondoltam ettől hátha nem folyik ki a szemem, mert mások vannak benne, mint pl. az Uriage-ban, amit az arcomra imádok, de a szememet iszonyúan csípi. Telibe megküldtem a szemem környékét, szemhéjamat is, és egyáltalán nem csíp. Arcra maradok az Uriage- nál, mert nem tudom mi van benne, de nagyobb szép lesz tőle a bőröm. Szóval nekem bevált, örülök, hogy kipróbáltam

Babylove Sonnenstick Sensitive 50+ Szenzitív Napozó Stift

Babylove Sonnenstick Sensitive 50+ Szenzitív Napozó Stift
2022. április 24.

Összetevői nagyon szépek, viszont borzasztó viaszos, később sem szívja be teljesen a bőröm, és kicsit fénylik is. A szemem alá próbáltam ki, illetve szemöldök alá, mert minden fényvédő iszonyúan csíp és könnyezik a szemem tőlük. Arra nagyon bevált, nem csíp. Arcra nem kenem, oda más folyékony fényvédőt használok.