Astrid

Regisztráció dátuma: 2013. február 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. március 31.

Tesztelésre kaptam a terméket. Túl sokba kerül tanulópénznek így nem javaslom a kipróbálását de nyilván te döntöd el. Nekem nem vált be, nem tett semmit az arcommal, hiába készítettem előtte utána fotókat, ez a jó vagy rossz megvilágításnak volt köszönhető bármiféle változás megjelenése. Érzetre sem történt változás. A kiszerelés vacak, pumpáláskor előfordult hogy nem jött a két szérum egyszerre így csak az egyik részt tudtam kinyomni. Az illata nagyon jó(friss szappan illat) és hamar beszívódik, ennyi a pozitívum vele kapcsolatban.

Visine Classic Szemcsepp

Visine Classic Szemcsepp
2019. január 20.

Boric Acid
Bórsav. Gyenge sav, melyet antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Egy szemcseppbe tényleg muszáj ezt alkalmazni? Nincs más alternatíva? Ez a termék kuka.

Aura Shine Killer Mattosító Microfinish Porpúder

Aura Shine Killer Mattosító Microfinish Porpúder
2018. január 9.

A tégelye pont alkalmas lesz arra hogy feltöltsem hintőporral....egyenértékű vele, nagyon drága, abszolút nem éri meg az árát. Csodát művel annyira mintha hintőport szórtam volna az arcomra...:(