ASzandra

Regisztráció dátuma: 2017. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém
2021. február 6.

Fehérítő fogkrémet kerestem, erre esett a választásom. Jól habzik, az ízével sincs gond, és nekem az érzékenységgel sem volt. Fehéritést nem tapasztaltam. A fogkefét valóban elszínezi, viszont engem ez nem zavar. Ami annál inkább, hogy fogmosás után sem érzem azt a tiszta fog érzést, mint eddig, ráadásul 5-6 óra és egy evés után olyan, mintha 2 napja nem mostam volna meg. Borzalmas érzés, és az embernek nem mindig van lehetősége 5 óránként fogat mosni. Nem venném újra soha többé, a 2 csillagot is csak azért kapja, mert nem bántotta a fogaim.

Avon Anew Clinical Bőrhámlasztó Lapocskák

Avon Anew Clinical Bőrhámlasztó Lapocskák
2017. október 6.

Már a második tégely vége felé járok, kb fél éve használom. Elvileg heti 2-3 alkalommal írja a használatát, ezt van hogy betartom, de néha elfelejtem.
Az első pár alkalom egy csoda volt. Vékony kis lapocskák, alapos arctisztítás után kell áttörölni az arcot, esetleg a dekoltázst is, mivel bőven át van itatva a kis korong. (szerencsére felbontás után sem szárad ki) Enyhén csíp, és előfordult, hogy kipirosodott az arcom tőle, de pár perc után ez elmúlik. Száradás után felkenem az éppen aktuális éjszakai krémemet, és másnap reggelre látványosan kipihentebb, egyenletesebb a bőröm. A ráncokkal csodát nem tesz, de mintha a fölé felkent krém jobban beszívódna, és jobban ki tudná fejteni a hatását. Arról nem beszélve, hogy ha valamiért jobban kipattogok, akkor 1 használat után már látványosan csökkennek a pattik is, lehúzza a gyulladást. Mostanában mintha kicsit kezdene hozzá szokni a bőröm, de ennek ellenére úgy érzem, hogy muszáj darab. Akciósan nagyon megéri, biztos, hogy mindig fogok itthon tartani belőle.

Weleda Vadrózsa Kényeztető Testápoló

Weleda Vadrózsa Kényeztető Testápoló
2017. március 15.

Ajándékba kaptam, gondoltam mielőtt használom, rákeresek mit tud. Elég jónak tűnt a leírás alapján, úgyhogy nyomtam egy adagot a kezemre. A damaszkuszi rózsa lágy illatának kellett volna finoman átjárnia, helyette azt sem tudtam hogy mossam le magamról, annyira büdös. Rózsa az tény, de tömény, erős, műanyag rózsa szag (ezt nem lehet illatnak nevezni).
Egyébként lehet, hogy jó kis testápoló, de sajnos csak annyit tudtam megállapítani, hogy gyorsan beszívódik.
Gazdaságos is, mert csak arra használom, hogy aki nálam jár, annak nyomok egy pumpálásnyit a kezére :D Eddig még senkinek nem nyerte el a tetszését, de legalább vicces nézni a fintorokat, ahogy szagolgatják.
Sajnálom, hogy nem tudom használni, az állaga tetszik, jó lett volna, ha beválik. A vicces helyzetek miatt kap 2 csillagot.