Augmentin

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Estée Lauder White Linen EDP

Estée Lauder White Linen EDP
2021. április 1.

Megvettem mert fele áron jutottam hozzá, és az eladó is nagyon dicsérte, Az üzletben nagyon tetszett az illata, auztán amikor otthon kipróbáltam, elfogott a rémület, hogy te jó isten ez nagyon büdös, Ennyi pénzt kiadtam ezért a borzalomért.Telljesen elkeseredtem. Néhány nap múlva gondoltam elkezdem büntetni magam, ha megvetted akkor szagold alapon, reggel magamra fújtam két fújást. Azután kb heti 3x ugyanezt tetttem. Most jelen helyzetben IMÁDOM. Tényleg nagyon tiszta érzetet kelt, és nem utolsó sorban korán reggel alaposan észhez térit. Mivel egy absolut tisztaság illat mostanában használom mellé egy fújás erejéig a Mugler Alienjét. A kettő együtt vmi csoda.

Revalid Regrowth Szérum

Revalid Regrowth Szérum
2021. április 1.

A sampont használtam hamarabb. A frizurát nekem teljesen tönkretszi, ezért amikor otthon vagyok akkor öntözöm a fejemet vele, szó szerint, pár óránként, És bejött. Nagyon sokat javitott a hajamon, Nem hullik és sokkal, erősebb. Drága az biztos de jó.

Revalid Hajnövekedést Serkentő Sampon

Revalid Hajnövekedést Serkentő Sampon
2021. április 1.

Amikor megvettem, néhány használat után félretettem, az illatán kivül semmi sem volt jó benne. Majd elfogyott az aktuális samponom, és csak ez volt otthon, ugyhogy elővettem, és gondoltam ha már itt van el kell használni. Nekem szinte mindig hullik a hajam, csaképpen hol jobban hol kevésbé, de akkor mindig használok rá vmit. És láss csodát 3 hét után szinte megállt a hajhullás.