Best of Beauty 2019

aurora77

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alterra Sampon Mandulával Érzékeny és Irritált Fejbőrre

Alterra Sampon Mandulával Érzékeny és Irritált Fejbőrre
2017. december 11.

Sosem volt korpás a fejbőröm, de valamelyik samponomtól (többet használok egyszerre, hangulattól függően) az lett, ezt kezdtem használni mert nem akartam vagyonokat költeni egy újabb rossz bio samponra és eddig ez nagyon bevált.

Látszik, hogy kevésbé korpás a fejbőröm és kb 4-5 naponta kell csak hajat mosnom, de az mindig élmény, mert ennek csodálatos illata van (joghurt és győri édes keksz kombóját juttatja eszembe).

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő
2017. november 26.

Nem láttam változást.

Penetráns bűze van.

Nekem szárította a fejemet, de a bőröm eleve problémás.

Effektív olcsón vettem, kipróbálásnak elment, de most bűntudatom van, hogy kidobtam rá a pénzt.

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával
2017. augusztus 2.

Ezzel próbáltam ki először, hogy milyen amikor este kenem be magamat dezodorral, valóban hat-e még másnap is (így elkerülöm a reggeli öltözködés közbeni felkenés-ruha összemaszatolás sztorit).
A teszt sikeres volt, teltek el napok úgy, hogy nem is kentem fel újra, akkor is ha zuhanyoztam közben. Az izzadásom mértéke csökkent a nyári melegben is.
VIszont annak, aki a száraz stiftes dezodort jobban szereti, teszt-jelleggel sem ajánlom, mert ez kivételesen sokáig nedves marad.
Lassan szívódik be és ráadásul nekem néha kicsit csípett (borotválkozás után nem csak kicsit).
Az illata markáns, én szerettem de azért vásárlás előtt érdemes akár a kézre kenni belőle, hogy bőrön is ki lehessen próbálni.