Autumn35

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Luxure Cool Glam EDP

Luxure Cool Glam EDP
2017. március 26.

Az oldalon sikerült hozzá jutnom ehez a kis finomsághoz,nagyon barátságos áron.Barbarának köszönet érte:))).Az első illatolás után,végig futott az agyamon:Hűűhaa,lehet nem leszünk barátok,de nem adtam fel,és a tegnapi napsütéses -hideg szeles reggelen rá eset a vállasztásom....2 spricc a melkasra,1 a csuklóra.
Na ettől aztán igazi rosszlánynak éreztem magam,egész nap ,/mert nem kellett frissitenem,/pedig egy ártatlan egyberészes,hátulkötős kis ruhát sikerült elözőleg magamra öltenem. Zseniális volt,az ellentétek játéka,az időjárás ,az öltőzetem ,a rajtam csokiba hajló illat.Szerintem ez nem egy jókislányos csoda,/csak a neve az,mármint az eredetinek/de ha jókislánynak szánták engem megtalált.Ma is.:)))

Creation Lamis Diable Bleu

Creation Lamis Diable Bleu
2017. március 23.

Használtam és imádtam... Az aki szereti az édes parfümöket ,ezzel nem foghat mellé.Tartós és finom.:)

Csak az inci miatt nem ezt vettem újra.

New Brand Blue Sky

New Brand Blue Sky
2017. március 23.

Imádom ezt az illatot.Talán az egyik legfinomabb édes parfüm amit illatoltam.Az eredetijéhez még nem volt szerencsém, de ő egy csoda.Már kislányként is volt ilyen parfümöm egy másik márkától,akkor még nem szerettem,most csak azért nem azt vettem újra,mert túl sok a pirospont az inciében.Nagyon tartós 2 fújást egésznap lehet érezni.Az üvege nem túl szép a műanyag "csillagdísz" miatt,ami nekem valami véletlen folytán el is tört rajta...És persze szerintem sincsenek véletlenek...Gyorsan meg is szabadultam tőle,és egy szürke organza szallagagot tettem a nyakába,mint egy kis sálat.:)))Így már jobban tetszik,de sajnos csak csatát nyertem,háborut nem,mert így nem lehet visszatenni rá a kupakot.:D