Aylawitch

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Plantur 39 Fito-Koffein Sampon Barna Hajra

Plantur 39 Fito-Koffein Sampon Barna Hajra
2020. december 6.

Röviden: Egy nagy nulla!
Hajhullásra hatékony? Nem! Elfedi az ősz hajszálakat? Nem! Cserébe viszont piszkosul drága! Nem ér semmit! Először és utoljára vettem meg!

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2018. november 16.

Annyi pozitív véleményt olvastam róla, hogy megvettem, tegyen csodát az én hajammal is! :D Hát nem tett... Az illata nagyon erős és egyáltalán nem kellemes, de ettől simán eltekintenék, ha hatásos lenne. Az én hajam durva, sprőd lesz tőle. Puhaság, csillogás? Csak pillázok, mert én ezek közül egyiket sem tapasztaltam. Próbáltam többféleképp alkalmazni, különféle mennyiséget is... de semmi. Óriási csalódás volt számomra, mert eddig minden Lush termékkel elégedett voltam. Szinte a teljes mennyiség megmaradt, sőt azt hiszem a rajta lévő dátum alapján már le is járt.
Borsos ára volt, ezért még mindig nem dobtam ki, nem tudom mire várok! :D

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum (régi)

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum (régi)
2018. november 16.

Az illata nagyon kellemes, de egyébként nem vettem észre, hogy különösebben javított volna a hajam minőségén, vagy kevésbé töredezne. Ha nem használok még pluszban más balzsamot, akkor eléggé durva tapintású a hajam. Csak önmagában ez nem igazán hatásos. Elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom.