Aylawitch

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2018. november 16.

Annyi pozitív véleményt olvastam róla, hogy megvettem, tegyen csodát az én hajammal is! :D Hát nem tett... Az illata nagyon erős és egyáltalán nem kellemes, de ettől simán eltekintenék, ha hatásos lenne. Az én hajam durva, sprőd lesz tőle. Puhaság, csillogás? Csak pillázok, mert én ezek közül egyiket sem tapasztaltam. Próbáltam többféleképp alkalmazni, különféle mennyiséget is... de semmi. Óriási csalódás volt számomra, mert eddig minden Lush termékkel elégedett voltam. Szinte a teljes mennyiség megmaradt, sőt azt hiszem a rajta lévő dátum alapján már le is járt.
Borsos ára volt, ezért még mindig nem dobtam ki, nem tudom mire várok! :D

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum (régi)

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum (régi)
2018. november 16.

Az illata nagyon kellemes, de egyébként nem vettem észre, hogy különösebben javított volna a hajam minőségén, vagy kevésbé töredezne. Ha nem használok még pluszban más balzsamot, akkor eléggé durva tapintású a hajam. Csak önmagában ez nem igazán hatásos. Elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom.

Gliss Kur Winter Repair Express Hajbalzsam

Gliss Kur Winter Repair Express Hajbalzsam
2018. november 16.

Nem sok gliss kur terméket próbáltam, konkrétan ez a második! :) Az első az Ultimate repair express balzsam volt, ami be is vált egy ideig, majd kezdett zsírosodni és elnehezülni a hajam tőle, akkor tértem át erre. Épp akciós volt, gondoltam kipróbálom. Megfogott a csomagolása és imádom a limitált kiadású termékeket kipróbálni. Nekem kicsit csalódás volt. OK, hogy az illata csúcsszuper, de az nem valami sok. Igazából túl sok jótékony hatása nincs. Épp elfogadható állapotú lesz a hajam tőle, de van amikor plusz olajat vagy balzsamot is teszek még rá. Újravásárolni biztosan nem fogom, ez most nem igazán jött be.