Aysel

Regisztráció dátuma: 2017. október 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. október 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Gucci Bloom Hair Mist

Gucci Bloom Hair Mist
2019. április 16.

Nekem egy klasszikus Avon idősebb nőknek szánt parfümje jut eszembe.
Klasszikus virágos illat nem édes cukorka.

Alfaparf Evolution Of The Color Cube 3D Tech Hajfesték

Alfaparf Evolution Of The Color Cube 3D Tech Hajfesték
2017. december 28.

Nagyon meg vagyok elégedve!A hajam leszőkítettem syoss lightenerssel (13-5)amitől narancssárga -citrom-foltokban még barna" lett.Mivel már tavaly februárban átestem egy káoszszőkítésen rutinosan mentem el fodrászkellékesbe.És esett választásom a 11.21-esre.9%-os oxyval.Én annak ellenére hogy platinum sorozat színe 1:1.5 arányba kevertem ki.Vagyis 60 ml festék+90 ml krémhidrogén.És gyönyörű fehérszőke lett a hajam a sárga részeken.A cirom színt teljesen kiütötte a hajamból.A lenövéseim is ezüstösek lettek.Vagy mondjuk akkor platinaszőkének.
A narancsszínt nem ütőtte ki.Mert ez inkább a sárgaság ellen hatásos.De így ezek után is olyan szép lett a hajam hogy azok a narancsos részek simán elfésülhetőek.

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2017. október 26.

Használtam régebben a 4.0 árnyalatot.Gyönyörű sötétbarna volt.Most az 5.15 -öt próbáltam ki sötétbarna gyönyörű színe van.De ez is kb 4-snek felel meg.Ugyhogy jó választás volt a világosabb árnyalat.Egyébkén tökéletes.Finom illata van.Kikeverős,mennyiségre keveslem.Hosszú hajra kettő min!!De cserébe nem szárít finom illatú nem irritál és szép közepesen tartós színt ad!Nekem ez a szín nagyon bevált!