AzAKismacska

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: -

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2020. október 19.

UPDATE #2:
Az a nagy helyzet, hogy de, még kétszer újravettem.
A 105-ös árnyalat nagyon jól passzol a bőrömhöz és a folyós, vízszerű állaggal is csak megtanultam bánni. Gyakorlatilag, alapozót (ha a Missha és a Bourjois BB krémeket nem számolom) ezen kívül nem is használok jó pár hónapja.
Arra kell figyelni, hogy a vízhiányos bőrön tényleg nem mutat szépen.
Megszerettem a krémet.

UPDATE:1x vettem újra, többször nem fogom. Rengetegszer kellett reggelente hosszú perceket játszanom vele, mert folyt mindenhova. Illetve, a tartóssága nem volt megfelelő, olcsóbban sokkal jobb opciókat találtam.

Szàraz, vízhianyos böröm van, ugyanakkor, a legendas T vonalon netto masfel ora alatt atfenyesedek-nem is kicsit.
Raadasul, a böröm minosege nagyon rossz, tag porusú es barmit is teszek, hamlik.
Ezek mellè, bónuszkènt, a rózsàs hullafehèr színem van.
Az alapozók 90%a vagy túlsàpaszt, vagy annyira sàrga, hogy elmehetnèk thai tèsztaàrusnak.
Na, ebbôl a 105 àrnyalat nagyjából megfelel.
A fedése közepes, àllaga könnyű.

Replay Signature Lovers For Her EDT

Replay Signature Lovers For Her EDT
2020. április 21.

Kèrem, így kell ezt csinálni!
Amennyire nem jövünk ki az anyaillattal, ez èpp annyira tetszik. - Hozzá kell tennem, összessègèben nem kiemelkedô illat. Az àmbra-vanília-rózsabors trió belövi az "Opium"-os vonalra, (megjegyzem, a kinaisarkanyos doboz jol illik hozza) viszont, a pacsuli ès a bergamott nagyon jól kèzben tartja. Hozza a "riplèjes" alapot, ez a kissè nyers, nagyon idèzôjelesen izzadtsagszagú alapillat- ez az, ami a 3 replay signature illatot osszekoti. Ezt nyilvan van aki szereti, van aki nem. Szemely szerint nekem tetszik, igazi "parfum" melyseget ad az illatnak. ( ez sok sokkal dragabb kis divat lityilötyibol hianyzik)
A jazmin es a feher viragok vegig kierzodnek, de pl. a mandarint csak a kifujas pillanataban erzem, utana megeszi az ambra-vanilia.

Elso szippantasra gyumolcsos, de valojaban egy bujos, meleg, szexi illatrol beszelunk (25-30as korosztalyon tudom elkepzelni).
Emiatt az aprilisi release-t nem nagyon ertem. Nyilvanvaloan a keszitoi pl. ihletet meritettek a Black Opiumbol (Ugy, ahogy a feher Signature pl CH Good Girljere hajaz), de ki merem jelenteni, hogy a "Signature" vonal legjobb illataval allunk szemben.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2020. március 22.

Èletem legjobb BB krème, alapozója!
Sajnos, a legvilagosabb, 13-asarnyalatot itthon nem tudtam beszerezni, igy a 21-est hasznalom, ami egy picit talan sötèt. Raadasul, ez az arnyalat felkenve szo szerint hamuszurke-ami nem igazan baj! A szurke pigmentek nagyon jo szinkorrekciot adnak a vöröses es a kekes borhibak eseteben egyarant, az alap arnyalat pedig par perc alatt igazodik a bor szinehez.
A fedese jo, annak ellenere, hogy BB krem.
A nap folyaman nem oxidalodik (lehelletnyi atlatszo puderrel fixalva)

Megis, 3 het hasznalat utan visszatertem a Bourjois-hoz.
Megpedig azert, mert nagyon tomiti a porusokat- azok a tipikus, egyben kinyomhato, kis "tömlôs" (nem fekete) mitesszerek lettek az arcomon olyan helyeken is, ahol elôtte sosem voltak.
Ha epp nem olyan szakaszaban leszek az eletemnek (uj pasival kerulgetjuk egymast hetek ota 😂), amikor igyekszem mindig pörfektül kinèzni, tuti visszatèrek ès hosszabb tàvon is próbàt teszek vele!