AzAKismacska

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: -

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2019. október 16.

UPDATE

Revidealnom kell magam. 4*-ra feljavitom.
Az elozo ertekeles ota vettem meg ket arnyalatot- es a Lead the way jelenlegi kedvenc ruzsomma notte ki magat.

Teny, hogy a lentebb leirt negativumok fennallnak, de napi 1-2 javitast el tudok neki nezni, leven, tenyleg szep napkozben es az allaga kenyelmesebb, mint a "nagytesoe", sot, ezt felvitelkor javitani is tudom, ellenben a folyekonyt.....😂😿

Hasznalhatosaga miatt az arat is megeri (ha osszehasonlitjuk egy 12 ezres "semmi extra" Diorral, akkor meg foleg)

---------------------

Stay exceptional

Bevallom, a nagytesot, a folyekony verziot imadom. A nudetol a lilaig mindegyik megvan. DE, a ruzsceruza allaga nagyon vonzott- barmennyire is szeretem a folyekonyt, maceras a felvitele. Ugyhogy, kiprobaltam ezeket is.

Valoban, szep szinek ( azt mondjuk nm ertem, ha kb arnyalatra ugyanaz a szin, mint a folyekony sorozatnal, mi a bubanatnak kell teljesen mas nevet adni nekik...szojatek a hasonlo/egyezo arnyalatoknal pl sokat segitene a szinvalasztasban..) allaga kellemes, kremes, jol kenheto es annyira nem szarit, mint a nagyteso.

DE, valoban, ameddig a masikat a nap vegen meg percekig aztatod sminklemosoban, hogy lejojjon, ezt bizony nap kozben (7.30-16.30, eves, ivas stb) 2-3 alkalommal ujra kell kenni. Nem maszik el, csak kopik.

Amivel nem lenne baj, csak:
-Ne irnak ra, h "superstay" (mint a valoban superstay folyekony ruzsra) mert igy felrevezeto
-Ne kerulne fillerre annyiba, mint a nagyteso (!)..

-ebben a formaban ez hiaba egy jo ruzs, de sem a superstay jelzot, sem a 2500 forintot nem eri meg

Avon Maxima EDP

Avon Maxima EDP
2019. október 5.

Höhö.Ötcsillagos Avon parfüm.
Minden rosszindulatot mellozve, ez meglepoen jol sikerult lett!
A masik uj avonossal, a Far Away Glamour-ral nagyon hasonlo illatvonalat kovetnek, kb. az a kishúg, ez a nover. -Itt nincs listazva, de koztuk egyertelmuen a kapocs a fekete ribiszke.

A fejillat edes, ribiszkes - barackos, a feher viragokat is egyertelmuen erezni, DE, az alapjegy vaniliaja (+ van meg valami, amit nem tudok szaglasilag beazonositani) nagyon kordaban tartja oket, igy nem csuszik at viragos-gyumolcsos, nyari illatba, minden barackossag ellenere ez egy nagyon szep, meleg oszi-teli parfum.

A lentebb elmitett Good girl-re nem igazan hasonlit, az sokkal virag-orientaltabb, harsanyabb, elesebb illat.

Avonos szinten korrekt, komplex parfum.
Tartossaga es szillazsa kozepes.

Balea Professional Oil Repair Haaröl Spray

Balea Professional Oil Repair Haaröl Spray
2019. október 5.

2 hete hasznalom, gyakorlatilag minden nap.
+ hajmosaskor kombinalom az Avon zold szinu hajvegapolojaval.

Nagyon tetszik a termek, egyseges simasaguva teszi a hajamat, a szaraz, toredezo vegek nem annyira latvanyosak, mint elotte.
Nyilvan csak tuneti kezelesre jo, de bevaltja, amit iger.

Az illata kicsit budos, viragos hajlakkszag.