b.aniko

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2014. április 22.

Nagyon szép, matt hatású. Kb. egy éve vettem, de még alig fogyott belőle, pedig minden nap használom. Reggeltől estig tart, és természetes szemöldököt lehet vele rajzolni. Én mindkét árnyalatot szoktam használni, sminktől függően, mikor melyik passzol hozzá. De akár keverhető is a két szin. A doboz elég kis méretű ahhoz, hogy könnyen magammal tudjam vinni bárhova. Az ecseteteit még nem próbáltam, normál méretű ferde ecsettel szoktam felvinni.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2014. március 4.

Kedvenc szempillaspirálom, tartós (a nap végén ugyanolyan, mint reggel mikor felkentem). Nagyon szép szempillákat kölcsönöz, a kellemes virágos illatát külön szeretem.

Clinique Superbalm Hidratáló Szájfény

Clinique Superbalm Hidratáló Szájfény
2014. február 27.

Évek óta használom (most éppen a 01 apricot van meg). Nagyon jól és hosszú ideig hidratál, egy nap max kétszer kell bekenjem vele a szám. Ennek az árnyalatnak a szine nem látszódik, csak a fényessége, igy természetesnek hat. Nekem valamiért más szájfényektől olyan volt a szám, mintha hámlana, de ezt ennél a Cliniquenél nem tapasztalom. Könnyű felvinni akár tükör nélkül is. A hajam sajnos beleragad, de más negativumot nem tudnék mondani róla.