b.anna89

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Shiseido Smoothing Eyeliner Pencil

Shiseido Smoothing Eyeliner Pencil
2014. augusztus 17.

Segítséget szeretnék kérni. Biztos bennem van a hiba, de a kezemen eszméletlenül könnyen/jól/tartósan fog a ceruza része, a szememen viszont nem fog, csak ha már fájdalmasan rányomom. Próbáltam én már mindenhogy felvinni szemre, alapozóval, anélkül, hegyezve, tompán, mindenféle szögből, de sehogy sem alakul. Megtisztított (zsírtalanított) felületen (is) próbáltam. Ha nem bennem van a hiba, akkor egy nagy vacak, még jó, hogy akciósan vettem (nem véletlen?).

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2014. augusztus 17.

Rendkívül hasonlít a Victoria's Secret Angel Gold parfümömre. Ezt többször jeleztem is egy barátnőmnek, aki használta, majd kaptam tőle egyet :-))) Így megúsztam, hogy az itthoni gagyi V's Secret leselejtezett ultra drága boltjában vegyek "soktízezrekért" egy kevésbé tartós(!) EDT-t. Tartós, és 1-2 fújás bőven elég.

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2014. augusztus 17.

Szerencsés szempilla genetikám van (nagyon dúsak, és a hosszra sem panaszkodhatom), talán éppen ezért kicsit csomós tőle a sajátom, viszont mindenképpen ajánlom hangsúlyosításra, mert még így is szembetűnő. Az alsó pilláimon különösen jól mutat, ki se kell húznom a szemem alul. Az ára miatt pedig biztosan veszek még belőle. 5/5