B.Csilla96

Regisztráció dátuma: 2021. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Hidratáló Tusfürdő

Nivea Hidratáló Tusfürdő
2021. május 18.

Kedvenc Nivea tusfürdőm! Szerintem nagyon jó az illata, ha nagyot veszek párom is tud vele tusolni és nem szárít. Nyílván emellett is kell testápolózni, de a heti 2-3 alkalomnál nem kell több.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2021. május 15.

Nyertem egy Bioderma kvízen. Már szemeztem vele előtte is, sőtt a mintát kipróbálva eléggé tetszett is. Szóval nagyon örültem, amikor kaptam egy ilyet. Teljesen illatmentes. Az állaga nagyon folyós, kissé olajos, de ugye a fluid állag az ilyen. Nekem ez nagyon tetszik, mert jól el lehet kenni és hamar megszárad miközben viszem fel. Az olajos érzet is elég hamar eltűnik. Nagyon szépen mattítja az arcom és kiegyenlíti a felszínét. Nekem a legvilágosabb színű van, ami kicsit sárgásnak tűnhet, de szépen alkalmazkodik az arcszínhez. (Gondolom csak bizonyos keretek között.) Több lépésből álló rutinom van, tehát van alatta pár réteg, de mikor felkenem nem kukacosodik. Összességében hihetetlenül tetszik, van olyan jó, mint a La Roche-Posay színezett shaka fluidja, viszont ez jobb az illatmentessége miatt, egyáltalán nem bántja a szemet és nyárra még el tudom képzelni, h önmagában alapozó nélkül is használom, hisz aránylag jól fed.

La Roche-Posay Lipikar Surgras Szappan

La Roche-Posay Lipikar Surgras Szappan
2021. május 15.

Környezetre való tekintettel most lecseréltem mindent, amit tudtam szilárd termékekre. Így esett az, hogy tusfürdő helyett vettem meg. Nagyon könnyen kiszárad a bőröm, de azt vettem észre, hogy ez nem bántja. Nyílván a felületaktív anyagok miatt lehetetlen elvárás lenne, hogy ne szárítsa picit a bőrt (hisz ez a feladata, hogy a zsírban oldódó szennyeződéseket leoldja), de nem kell többet testápolóznom miatta. Az friss, illata nagyon tetszik, olyan tiszta illata van. Sokáig kitart, szóval összességében nagyon elégedett vagyok vele.

1 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. A Methylis parahydroxybenzoas alkoholos oldata. Patikai készítős termékekben használatos tartósítószer (pl. a FoNo VII.-ban ez a hivatalos tartósítószer), mely már kis mennyiségben is hatásos.