B.J.Bea

Regisztráció dátuma: 2021. április 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. április 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lancaster Skin Therapy Oxygenate Anti-Ageing Oxigénes Szemkrém

Lancaster Skin Therapy Oxygenate Anti-Ageing Oxigénes Szemkrém
2021. április 25.

Az eddigi legjobb szemkörnyékápolóm. A sötét karikákat eltűnteti, és csodákat tud tenni a fáradt reggeleken. A szarkalábakat nekem kisimította, a nagyobb ráncokat pedig halványítja. Évekig használtam, de újabban nem árulják sehol. Remélem csak átmeneti készlethiány. Az ára borsos, de nekem nagyon sokáig kitartott.
Tartottam tőle, de érzékenységet nem okozott egyáltalán.

The Body Shop Fresh Nude BB Krém

The Body Shop Fresh Nude BB Krém
2021. április 25.

Nagyon tetszik. Végre egy krém ami fed és mellette nincs természetellenes színe. Valóban sűrű, ezért vagy hidratálok előtte, vagy belekeverem az arckrémembe és így nagyon szép a végeredmény. Viszont mattítani kell és fixálni sem árt. Nagyon érzékeny a bőröm, de ettől semmi bajom sincsen. Összességében elégedett vagyok (jó krém, de nem csodaszer). Megrendeltem a második tubussal is.

Clinique Dramatically Different Moisturizing BB Gel + Active Cartridge Concentrate - Fatigue

2021. április 25.

Nemrég vettem meg a krémet, néhány alkalommal használtam. Allergiát, érzékenységet nem váltott ki, ez mindenképpen pozitív. Géles állagú, felkenés után kell néhány perc, hogy felszívódjon. Inkább színezett krémnek nevezném, mert fedése semmi nincs, csak egy kis színt ad az egyébként fehér bőrömnek. Nincs színválaszték, és valóban igazodik a bőrszínhez. Könnyű nyári krém, viszont sajnos nem fényvédős. Ártani nem árt, de fáradtabb napokon nekem biztosan kevés.