B.Letta

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Real Techniques Dual-Ended Expert Sponge

Real Techniques Dual-Ended Expert Sponge
2019. május 18.

Szörnyű!Ne vegyétek meg! Van egy real techniques sminkszivacsom amit imádok,szerettem volna venni egy "mini" darabot utazáshoz.De ez..botrányos.Első használat után dobom ki a kukába,ez még több esélyt sem érdemel.És olcsó sem volt..

Revolution Matte Base Foundation

Revolution Matte Base Foundation
2019. március 28.

Kerestem egy új alapozót, ami elsősorban parfümmentes és cruelty free. Ez egy új termék volt a pink panda honlapján, ráadásul kedvező árban. Azt tudni kell, hogy érzékeny a bőröm az új dolgokra,még alapozókra is,de úgy voltam vele, hogy a parfüm hiányzik belőle,így talán nem lesz gond. Ez volt az első, hogy online rendeltem magamnak alapozót,úgy,hogy a színeket is képeken nézegettem. És elsőre eltaláltam a színt! Nagyon megörültem. Nah de, hogy ne húzzam tovább a szót,nagyon tetszik ez az alapozó. Közepesen erős fedése van,építhető. Én nem szeretnék nagy fedést a pici foltjaim ellenére sem, így csak blenderrel viszem fel. Ecsettel még nem próbáltam,de szerintem azzal erősebb fedést is eltudunk érni. Egy picit leszoktam búderezni,de szép természetes finishe van. nem okozott semmi irritációt és pattanást sem szerencsére! Nem ez a legbombabiztosabb alapozó,ezt 2800 ft-ért nem is fogom elvárni,de én,ha munka után haza érek egyből lemosom a sminkem,és addig 9-10 órát elég jól bír szerintem. Az én bőröm nem nagyon zsírosodik ,így szép kis fénye van. Ha valaki zsíros bőrű annak kell azért a púder. Egyébként elég sűrű alapozóról beszélünk és nem kell belőle sokat használni. Szerintem újra fogom vásárolni!

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA
2018. június 29.

Imádom ezt a terméket!
A pattanás utáni foltjaimra vettem meg.Az előtt sosem használtam még szérumot,ez az első,így kíváncsi voltam az egyéb jótékony hatásaira is,hiszen hialuron is van benne.Elsőként egy esti nap használtam,másnap sokkal élettel telibb volt az arcom,nem volt olyan fakó.Ezt a párom is megjegyezte.Minden nap reggel és este használom.A foltjaim nagy része eltűnt a nagyobbak pedig halványodtak.Nem okoz pattanást,sem irritációt.Sőt azóta alig-alig vannak pattanásaim is.Körülbelül 3hónapig elég.Nekem hamarosan elfogy,így biztosan jön a pótlás belőle!:)