B.Lilla

Regisztráció dátuma: 2013. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Miss Sporty Lash Millionaire Vízálló Szempillaspirál

Miss Sporty Lash Millionaire Vízálló Szempillaspirál
2013. január 3.

Nekem ez a fajta szempillaspirál jól bevált. Enyhén dúsít és szépen hosszabbít. A vízállóságának köszönhetően tartós, nem pereg le nem folyik el. És ez szerintem sokat számít főleg a nyári hőségben. Szóval megéri az árát érdemes kipróbálni csak ajánlani tudom. Egyedüli hátránya, hogy a keféje néha túl sok festéket visz fel. Bár én ezt megoldom egy régi szempillaspirálom kimosott, megszárított keféjével azzal jól el lehet oszlatni ha túl sok lett a festék.Megérdemli a négy csillagos értékelést.

Schauma Krém & Olaj Tápláló Hajápoló Spray

Schauma Krém & Olaj Tápláló Hajápoló Spray
2013. január 3.

A tapasztalatom ezzel a hajápolóval kapcsolatban az, hogy akinek száraz töredezett haja van annak ez egy bizonyos szintig beválhat. Én hajmosás után használtam és az én hajam igen könnyen törik még akkor is ha csak kézzel szárítom a hajam, hajvasalásról már nem is beszélve amit kerülök. Szóval hajmosás után vizes hajra a legjobb, mert akkor a haj rögtön beszívja. De érdemes hajszárítás után is befújni a hajunkat vele, mert csak akkor elég hatásos. Az én hajam fényes lett tőle és puha. De a töredezett hajvégeket nem táplálja kellőképp még abban az esetben sem ha a samponnal együtt használjuk. :P Az árához képest mégsem rossz, pont megfelelő annak akinek nem festett haja van. És az illata is jó. De nem vennék újra ilyet.