b.niki

Regisztráció dátuma: 2013. január 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2018. február 19.

Kb másfél hónapja határoztam el, hogy tudatosabban fogom ápolni a bőröm, és rendeltem magamnak néhány The Ordinary terméket, ezek közül is inkább azokat, amikről sokat hallottam. Viszont nem néztem elég alaposan utána ennek a hámlasztónak, és csak mikor már megérkezett tudatosult bennem, hogy ezt kezdő hámasztóknak nem ajánlják.

Mivel nekem nem érzékeny a bőröm, ezért úgy gondoltam, hogy mégis megpróbálkozom vele. Azóta is heti egyszer használom csak, és fokozatosan szoktattam hozzá az arcom, először tényleg csak pár percekre hagytam fent, és csak miután megbizonyosodtam róla, hogy nem reagál rosszul rá a bőröm kezdtem növelni az időt. Már eljutottam a 10 percig, és nagyon szeretek hámlasztani!

Engem nem szokott csípni, csak amikor van 1-2 pattanásom, de az sem vészes. Igazából imádom használni, nagyon praktikus a pipettás adagoló, a színéért és a friss, icipicit szúrósabb illatért odavagyok. Az állaga is nagyon jó, pont annyira folyós, hogy könnyen el lehessen oszlatni, viszont ha mászkálok a lakásban miközben fent van, nem folyik le rólam. És miután lemosom, garantált a puha, tiszta érzet. Változó, hogy mit használok utána, általában vagy a TO argán olaját kenem fel nagyon óvatosan adagolva, vagy a szintén TO moisturizing factors krémet. A pigmentfoltjaimat is mintha halványította volna, bár még nem használom olyan sok ideje.

Még úgy is nagyon jó áron volt, hogy ezt kivételesen nem a Deciem oldaláról rendeltem, hanem itthon vásároltam. Viszont tuti újra fogom venni.

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2017. május 3.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a szárazsamponnal. Egyrészt működik, felfrissíti a hajamat, és ki tudom vele tolni egy nappal a hajmosást. Pozitívum, hogy nem hagy nyomot a barna hajamban. Viszont az illata nagyon erős, folyton érzem magamon, és ez szörnyen zavaró. Emellett pedig én is tapasztalom ezt a hajlakkos, picit ragacsos hatást. Ha olcsóbb lenne, akkor három csillagot adnék neki, de ennyiért összességében jobbat várnék tőle.

Garnier Pure Active Mattító Tonik Pattanások Ellen

Garnier Pure Active Mattító Tonik Pattanások Ellen
2016. szeptember 6.

Ez az egyetlen olyan arcra való termék, aminek a használata után tényleg érzem, hogy hat. Használat után ezerszer tisztábbnak és tényleg makulátlannak érzem az arcbőröm. Mióta használom, láthatóan halványodnak a pattanások nyomai.
Használat után egy rövid ideig tényleg ragacsosabbnak érzem az arcom, de pár perc múlva elmúlik.