Babapofa

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon
2017. november 16.

Amikor elkezdtem használni, borzalmas állapotban volt a hajam, 2 naponta kellett mosnom. Aztán ez a termék gyönyörűen meghosszabbította ezt az időtartamot 3-4 napra. Szerintem lassan több, mint 2 hónapja használom, viszont a hatása kezd múladozni... És mintha a hajszálaim is vékonyabbnak tűnnének, jobban is hullanak sajnos.
Jó az illata és friss érzést hagy maga után, de szerintem hamarosan átváltok valamelyik másik Fructis samponra.

Batiste Light&Breezy Fresh Szárazsampon

Batiste Light&Breezy Fresh Szárazsampon
2017. november 16.

Eddig csak az Avon szárazsamponját próbáltam, ami elég jól hatott, de az illatáért nem voltam annyira oda. Mivel úgy hallottam, nagyon jók a Batiste szárazsamponok, ezért tettem egy próbát... de számomra csak pénzkidobás volt. Az illata valóban kellemes, de a hajam egyáltalán nem lesz kevésbé zsíros, miután befújom vele. Nekem annyira látszik a középbarna hajamon, hogy olyan, mintha kifakult volna a színe, miután használtam. Különösen a töveknél, ami rendkívül gusztustalan szerintem. És a fejbőrömet is irritálja. Szerintem visszatérek az Avonoshoz, mivel az árban is ideálisabb.

Két csillag az illata miatt.