babettka

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2013. január 15.

Nekem szépen dúsít, hosszabbít,viszont kb. 3-4 órát bír ki maszatolódás nélkül(bár szerintem azt a pici foltot egy mozdulattal le lehet törölni és probléma megoldva). A vízzel lemoshatóságról annyit, h még a sima sminklemosó sem szedi le, vizálló kell hozzá. Igazából nem tudom eldönteni, h szeretem vagy utálom.. Tegnap 8óra körül raktam fel, délben megvolt a kis folt letörlése, utána még a sírást is kibírta. Ebben aludtam(tudom,h nem kéne..), és reggel is szép volt, fekete folt pedig sehol :) Az "ígéreteit"nem tartja be, de a hatásával meg vagyok elégedve..

Manhattan Mousse Rouge Habállagú Pirosító

Manhattan Mousse Rouge Habállagú Pirosító
2012. november 5.

Nagyon szeretem, annak idején akciósan vettem, két árnyalat van meg,az "apricot" és a "brown". Szép erős színük van, könnyen eldolgozhatóak.. és hát nem túl tartós, de nekem belefér a napba ,hogy egyszer frissítsem a sminket

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2012. november 5.

Nekem egyáltalán nem vált be. Nagyon folyós az állaga, nem nagyon fed, viszont nagyon látszik, hogy rajtam van..Nyáron uralkodott el rajtam a bb krém őrület, de nem akart 5-6000Ft-ért ázsiait(kitudja mit csinál az európai bőrrel..), gondoltam ez jó lesz, de egyáltalán nem volt az..