babia

Regisztráció dátuma: 2015. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Pakolás

Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Pakolás
2016. március 5.

Hosszú hajam van és mellette nagyon könnyen tud kócolódni és egy igazi rémálom hajmosás után kifésülni. Erre a problémára kerestem megoldást.
Már másodszorra vettem újra a terméket, de gondolkodtam azon, hogy a többit is majd kipróbálom.
Isteni epres illata van, de nem olyan, amelytől kiájulnak az ember mellől. :D Csak akkor érezni, ha valaki odahajol, tőlem márt többször kérdezték, hogy testpermet vagy parfüm-e. :)

A hatása szuper, selymessé és könnyen kezelhet övé teszi a hajat.

Egy gondom van vele, hogy amikor begöndörítem a hajam, gondolom a pakolás miatt teljesen “kiugorja” magát, szóval maradt az egyenes haj, illetve pár órás megjelenésekhez a göndör, többet nem bír ki sajnos.
Ez az egyetlen egy negatívum, és ez is csak hiúsági kérdés, szóval megy az 5*.
Egyébként mindenkinek ajánlom, aki kicsit táplálni szeretné a haját, mindegy, hogy milyen hosszú.

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém
2016. március 5.

Szuper állag, gyorsan felszívódik és még órák múlva is érezni nem csak a puhító hatását, hanem a jó illatát is.
Télen viszont sokszor kevésnek bizonyult, kivéve, ha óránként kenegettem, akkor elviselhetőbbé tette a kezeimnek a hideget.
Nem egy olcsó termék, de tavasztól őszig tuti választás.
Télre nem ezt használtam, hanem egy „konkurenciáját”, így csak 3 csillag, mert ilyen árkategóriában már csodaszert kérek. :-)

Eucerin Lip Aktiv

Eucerin Lip Aktiv
2016. március 5.

Színtelen, íztelen, nem ragad és a télen megmentette a szám a kirepedéstől. Mindenképp újravevős, semmilyen konkurencia nem ér fel hozzá.