babraeb

Regisztráció dátuma: 2011. december 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Angel Star Krémtusfürdő

Nivea Angel Star Krémtusfürdő
2013. augusztus 20.

Kb. két hete vettem az egyik dm-ben, leértékelve hevert a polcon a többi Nivea tusfürdő között, jóval kedvezőbb áron... Azóta már nem látom sehol, ott sem ahol ezt az egy darabot beszereztem, testápolóját már jó ideje megszüntették...örülök, hogy az utolsó pillanatban kipróbáltam, nekem nagyon tetszik. Mondjuk mindegyik Nivea tusfürdővel meg vagyok elégedve, krémes, jól habzik de ennek különösen jó az illata (Málna imádó vagyok) Nekem csak ez a márka vált be arra a célra, hogy borotválkozáskor ne vágjam meg a lábamat (semelyik borotvahab vagy szappan nem segített ennyire) Nálam ***** :)

Balea Young Naschkatze Tusfűrdő

Balea Young Naschkatze Tusfűrdő
2013. július 15.

Én is megvettem a hétvégén, mert az illata és a csomagolása is nagyon megtetszett. Elég régóta és sokfajta Balea tusfürdőt próbáltam már, de az eddigiek között számomra ez a legfolyósabb típusú. Pár alkalom után tuti dobhatom ki az üres flakont..nehezen habzik, pozitívum, hogy az illata a Könnyű és Finom meggyes joghurta hajaz 100%-ban, emiatt nagyon kellemes. Rózsaszín kis folyós tusi, ami zuhanyzás közben enyhén érződik, majd gyorsan el is tűnik...

Balea Testápoló Fekete Áfonyával

Balea Testápoló Fekete Áfonyával
2013. július 12.

Ma bukkantam rá a DM-ben. Mivel a tavalyi málnás társáról lemaradtam, nem gondolkodtam egy percet sem, hogy ezt most kipróbáljam. Valóban, a málnás tesójára hajaz, csomagolás-leírás minden ugyan az, kivéve, hogy ez áfonya :)
Kicsit ciki volt, amikor lecsavartam a fedelét - az első kettő, ami a kezembe akadt fel volt szakítva, valaki belenyúlkált...még szerencse, volt annyi eszem, hogy leellenőrizzem...egyébként, hogy a krémről is mondjak valamit: kellemes, kicsit folyós, krémes, igazi nyári testkrém, mégis meglepően hidratál, és isteni finom az illata (felkenés után rajtam rövid időn belül eltűnik, de pihe puha a bőröm) Nem túl nagy adag, 200 ml, nagy betűkkel rajta szerepel, hogy limitált..én szerintem veszek még minimum 1 db-ot belőle. Kicsivel több, mint 700 Ftomba került.