Babux

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True Nutra Effects Ragyogást Kölcsönző Színezett Hidratáló SPF20

Avon True Nutra Effects Ragyogást Kölcsönző Színezett Hidratáló SPF20
2017. május 12.

Nyárra szerettem volna valamit, amivel elkerülhetem a maszk hatást, egészségesnek láttatja a pattanásos és kissé barna foltos (pattanások után maradt) bőrömet. Szerintem egy elég jó terméket fogtam ki. Amit tudni kell róla, hogy nagyon jól hidratál, de nem zsírosít, jól beszívódik. Kellemes, élettel teli színt ad a bőrömnek, magyarul egy egységes alapot. Én erre szoktam felvinni egy kevés bb krémet, és egy nagyon kevés púdert. Persze megfelelő bb krém kell (én garniert használok) , de azt kell, hogy mondjam baromi természetes hatást lehet vele elérni. Önmagában ez a hidratáló nem fed, csak egységes, egészséges bőrszínt biztosít amellett, hogy pont megfelelően hidratál. Használata után csak azokra a területekre kell koncentrálni ahol bőrhibáink vannak. Egy próbát megér mindenkinek, szerintem elég jó.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2016. május 15.

Ez az a cc krém amit nem úgy vettem a boltban, hogy : "juj, kifogytam az alapozóból, kéne valami, de gyorsan" és akkor lekapok a polcról valamit pár perc keresgélés után. Tudatosan néztem ki magamnak az itteni vélemények és youtube guruk tesztjei alapján.

Amit igér azt maximálisan betartja.
Könnyű az állaga, nem érzem, hogy viselem, nem nehéz, nem tömít és okoz pattanásokat.
CC krémhez képest a fedése egy jobb alapozóéval is vetekedhet. A pirosságot tökéletesen eltünteti, legyen az egy pattanás vagy egyéb bőrhiba.
Nagyon könnyű vele dolgozni, bármivel felvihető a bőrre, még kézzel is remek eredményt érehtünk el. Púder szinte nem is kell hozzá, csak ha a tartósságát akarjuk növelni, mivel teljesen matt és nem is fényesesik át.
Tartós termék, a nap végéig viszonylag megfelelően látszódik a bőrön.
Egy nagyon jó termék, mindenkinek ajánlom. Az ára nekem már egy magasabb kategória, mivel eddig mindig 2000 FT körül vásároltam alapozókat/ BB - CC krémemet. Ez a termék nem sokkal drágább és megéri az árát, valamint sokáig elég.
Fantasztikus, imádom

Catrice Multi Matt Blush

Catrice Multi Matt Blush
2016. május 15.

Nem túl tartós, a színek szépek. Kicsit több kell belőle , hogy látszódjon