backardi165

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Kaktusz Fátyolmaszk

Balea Kaktusz Fátyolmaszk
2020. május 25.

Több féle márkájú fátyolmaszkot kipróbáltam az elmúlt hetekben a kombinált bőrömre.Különösebb problémám nem volt csak egy kicsit szerettem volna feltölteni a bőröm és kisimultá tenni. Minden fátyolmaszk felhelyezése előtt elvégzem a következőt:
1.radírozás 2.hámlasztás 3.arcolaj 4.fátyolmaszk 5.éjszakai arckrém 6.szemránc krém. Így az eredmény csúcs szuper lessz! Nekem tetszik ennek a maszknak a csomagolása és az illata. Nem spóroltak a maszkkal ,bőven elég 2 alklomra is. Kb 30-40 percet hagytam az arcomon, aztán bemasszíroztam a maradékot. Nem hagy ragacsos érzetet és látom a változást. Nem csodaszer, de jó kis maszk.

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2019. november 15.

Imádom! Legjobb hamvasító sampon amit eddig használtam! Következő képpen használom: alaposan megmosom a hajam egy normál samponnal majd ezután megmosom ezzel a lila samponnal. Nem szoktam rajtahagyni percekig csak megmosom vele majd öblítés után jöhet a balzsam! Imádom! Nem száritja egyáltalán a hajam,pihe puha és szép hamvas! Feketéből lett világosítva a hajam és vannak benne narancsos pigmentek de ez a sampon csodákat tesz! Hamvas szőkére festett hajam gyönyörű,puha hamvas színü, Próbáltam már a Shauma hamvasító samonját de nekem az nagyon kiszárította a hajam,alig tudtam megszáritani😏 .Kallos florillum hamvasítóját is használtam vízzel higítva ahogyan kell. Nekem nagyon pepecselős azzal hamvasítani,mert nem mindegy hány cseppet teszel a vízbe ,mert könnyen lila lehet a hajad! Nekem ez a sampon5 csillag az biztos!

Difeel Prémium Hajolaj Argánolajjal

Difeel Prémium Hajolaj Argánolajjal
2019. szeptember 16.

Sötét festsett hajamat épp világosítjuk ki a fodrászommal ezért úgy gondoltam kell argán olaj ahajamnak! Egyébként is szeretek olivás-kókuszos pakolast tenni a hajamra hajmosás előtt amit 2 óráig rajta hagyok,de megláttam ezt a csodát a rossmanban és beruháztam rá! Este lefekvés előtt bőségesen bekentem az egész hajam majd felcsavart kontyba és úgy aludtam.Másnap reggel pluszzba kentem 100%kókusz maszkot és az említett olivás -kókuszos olajat a hajamra és amíg takarítottam rajta hagytam! 2x bőségesen samponnal megmostam a hajam és már akkor éreztem,hogy nagyon puha! Jöhet a hajbalzsam amibe szintén tettem kb 1-2 csepp argánolajat és felkentem a hajamra. Én nem szoktam sokáig rajta hagyni a balzsamot,nem bírok várni 😆! Jól kiöblítettem és törölköző nedveshajamat elkezdtem megszáritani! Azonnal éreztem ,hogy puha nem töredezett le a vége a hajamnak ahogy fésüvel kifújtam a hajam! Nem lett volna rá szükség mert szög egyenes a hajam és nagyon puha volt a vége de átszaladtam rajta hajvasalóval és kész is lettem! Én heti 2x fogom ezt a rutint alkalmazni,mert nagyon bevált ! Mindeképp érdemes kipróbálni!