Bagagabcsi

Regisztráció dátuma: 2015. december 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Splat Biomed Charcoal Fogkrém

Splat Biomed Charcoal Fogkrém
2020. június 8.

Többször vettem már, nagyon szeretem. Alapvetően azért próbáltam ki, mert sajnos nagyon erős színű (feketés) lerakódás van a fogaimon, amit korábban fogorvos távolított el félévente. Eddig semmilyen fogkrémnek nem sikerült ezzel megbirkóznia, ezért úgy döntöttem, kipróbálok egy aktív szenes fogkrémet, hátha. És a legnagyobb meglepetésemre néhány nap után látható volt az eredmény, 1 hét alatt - napi 2 fogmosással - pedig szinte teljesen eltűnt az elszíneződés. Az íze nekem tetszik, aki kicsit fura, az a nagyon sűrű állagú, és hogy nem oldódik fel teljesen a fogmosás végére, darabkák maradnak utána a mosdókagylón. De ezzel együtt lehet élni 🙂

Update: az 5*-ot 4*-ra módosítom, mert ismét érzékeny lett tőle a fogam, és most esett le, hogy a múltkor is ezért váltottam vissza a másik fogkrémemre, mert mire eltűnt a lerakódás, érzékennyé tette a fogam 😕

L'Angelica Fahéj és Menta Fogkrém

L'Angelica Fahéj és Menta Fogkrém
2019. augusztus 10.

Én nagyon szeretem. Tetszik az íze és az illata is, az állaga is rendben van. Használata után tisztának érzem a fogaimat. Szerintem a összetevőik is egész jók.

DXN Chubby Baby Oil

DXN Chubby Baby Oil
2019. augusztus 10.

Várandósság alatt használtam striák megelőzésére több termékkel felváltva. Illata nekem kifejezetten kellemes, az állaga nem meglepően olajos, de ahhoz képest némi kenegetés után jól beissza a bőr.