Bagette

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Heliocare 360° Gel Oil Free SPF 50

Heliocare 360° Gel Oil Free SPF 50
2020. április 3.

Mindent egybevetve ez egy szuper fényvédő, picit húzós áron. Nem fehérít egyáltalán, teljesen megszárad még akkor is, ha jó sokat kenünk fel belőle, és egy nem zavaró, kissé fénes, tapintásra egáltalán nem ragacsos, "tapintásálló" filmréteget hagy az arcon. Sajnos viszont egy icipici izzadás hatására rögtön ragacsossá válik az arcon, a legkevésbé sem izzadás vagy vízálló. Bár ezt nem is állítja magáról a termék, más nem vízállónak kikiáltott fényvédők is sokkal jobban szokták bírni a strapát. Újravenni emiatt és az ára miatt nem fogom, illetve engem picit zavar az erős parfümös illata is, de egyébként tényleg nem egy rossz darab és a fényvédő összetevői nagyon jók, stabilak és magas uva védelmet is adnak.

Coty Airspun Loose Face Powder

Coty Airspun Loose Face Powder
2020. március 1.

Ez valami fantasztikus cucc! Rengeteg púdert kipróbáltam már, de ennyire jó teljesítményt ennyire jó áron még nem tapasztalltam. Van olyan jó, mint az ikonikus LM púder, egyetlen hátránya, hogy nagyon erős vénkisasszonyszaga van, ami számomra felvitel után is érezhető még egy ideig, de ennyi kompromisstumra simán hajlandó vagyok. Nem szárít egyáltalalán, és a zsírosabb részeket szépen mattítja. Sajnos néha vannak hámló részek a fejemen, és valahogy ezeket sem emeli ki úgy, mint sok más púder. Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam, a beszerzése nem a legegyszerűbb, USA-ban mégolcsóbban meg lehetne vásárolni, de ez a gigantikus kiszerelés nagyon sokáig elég lesz.

Missha Aqua Sun Gel SPF50+/Pa++++

Missha Aqua Sun Gel SPF50+/Pa++++
2020. január 13.

Rengeteg fényvédőt próbáltam, ez az egyik olyan, amiből még jó sokat felkenve is olyan, mintha nem kentem volna fel semmit. De tényleg, sokszor aggódok, vajon eleget kentem-e :D. A nyakamon és dekoltázsomon használom, nagyon szeretem oda, mert mint mondtam, nagyon könnyed,nem tapad bele a hajam. Az arcomon sajnos annyira nem szeretem, kombinált az arcbőröm és a zsírosodó részeken annyira nem kellemes egy idő után, illetve elég sok parüm is van benne. Annyi még, hogy ha elkezd az ember izzadni, akkor érzdik hogy van rajta egy ragacsos réteg, valamint nem vízálló egyáltalán. De szuper kis fényvédő, ráadásul egész jó ára van.