bagi86

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

2017. január 16.

Kb. 20 eve probalok megfelelo szert hasznalni a miteszeres tag porusu arcomra. Eddig csak zsiros volt meg plusszba a borom ,most mar kombinalt m valahol szaraz, es piros is ettol szoval szornyu! Itt olvastam a Paulas Choice-s termekeket sokan dicsertek gondoltam kiprobalom es rendeltem 1 30ml-es mintat es 5 fajta kremmintat! Tudni kell , h en rengeteg fajta kremet , tonikot hasznaltam mar kifejezetten az en arcboromre , nagyon dragakat is , de egyik se hasznalt ugy , mint ezek a termekek! Egyszeruen egy csoda! Egy hete hasznalom evvel egy idejuleg hasznalom a komedo nyomot is amivel szepen atmegyek a miteszeres reszeken utanna hasznalom ezeket a termekeket es a valtozas szemmel lathato! Remelem , hogy a hatasa orokke igy marad , az egy alom lenne! Ugy erzem ha nekem segitett akkor mindenkinek kell h segitsen , akinek sajnos megsem azt nagyon sajnalom m tenyleg egy jo termek!

Avon Planet Spa Fantastically Firming Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Fantastically Firming Testápoló Balzsam
2015. március 10.

A katalogusba finom kave illattal reklamoztak de amugy egyaltalan nem olyan illatu! Hamar beszivja a borom ! Megegyszer nem vennem.

Balea Trend It Up Volumen Puder

Balea Trend It Up Volumen Puder
2015. március 1.

Frissen szaritott hajra kell a tovehez hinteni egy keveset osszeborzolni kicsit az ujjakkal es tokeletes dus hatas! Szaraz samponkent nem uzemel hiaba por allagu de ez nem is problema! Fel hosszu , hajra ez tokeletes dusito!