Bagi93

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Olivia Shea Vaj

Olivia Shea Vaj
2017. szeptember 7.

Kedvenc shea vajam! Én az arcomra használom pattanásokra, hegekre, szemem alá és nagyszerűen teljesít. Imádom az illatát is. Kisebb kiszerelést vettem elsőre, de hiába használom rendszeresen, alig fogyott belőle. Nálam abszolút 5 csillagos.

Schüssler Natur CosMEDics Mélyhidratáló Arcradír

Schüssler Natur CosMEDics Mélyhidratáló Arcradír
2017. szeptember 5.

Nekem az egyik kedvenc arcradírozóm. Valóban finomszemcsés, az eredmény pihe puha bőr. Nem irritál, az összetevői is nagyszerűek. Kár, hogy picit drága, azonban nálam így is újravevős.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2017. január 8.

Akciósan jutottam hozzá, de annyira szuper krém, hogy teljes áron is meg fogom venni, ha majd valamikor elfogy. Ami egyébként nem mostanában lesz, mert bár este és néha reggel is használom mégis mintha nem is fogyott volna belőle! Nagyon kevés elég belőle és a bőröm gyorsan beszívja. Pihe puha bőr reggelre. Ami különösen tetszik benne, hogy mióta használom egységesebb és simább a bőrképem! Nekem a pattanásokat is szépen halványítja és nyugtatja. Bátran ajánlom mindenkinek. Ja és majd elfelejtettem, hogy az összetevői is szuperek és kifejezetten imádom, hogy nincs illata.