bagolymaki

Regisztráció dátuma: 2018. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. május 16.

UPDATE:
Most megint használom és semmi bajom tőle :D Megkövetem szegényt, lehet vmi mástól jöttek a patik, most meg nem jön elő új, pórusokat kordában tartja, mitesszereknek is jó, szóval most elégedett vagyok vele.

Nekem nem jött be sajna :( Geek & Gorgeous 101 aPad tökre bevált, de valószínűleg érzékeny vagyok a niacinamide-ra, úgyhogy nekem több pattanás jött ki tőle :/ de amúgy gyorsan beszívódik és állagra is jó, szóval aki nem érzékeny rá, annak biztos jó lehet :D

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. május 10.

Ahh imádom!! TO niacinamide 10% + cink 1%-jét használtam először, de az nem jött be.... vszeg érzékeny vagyok rá, ugyanúgy a B-Bomb-ra is, mindkettőtől pattanások jönnek ki... na ez viszont baromi jó a bőrömnek. Cheer Up 6% Mandelic + BHA Liquid-del használom és nagyon sokat javítottak a bőrképemen, pedig remek kombinált, aknéra hajlamos, tág pórusos csoda az arcom :D Ha mást használok hámlasztóként vagy semmit, akkor is érzem a hatását: nálam a termékleírást teljesen hozza. Úgy 1,5 hónapja használom, most rendelem majd lassan a 2. üveget, nagyon megéri. Tuti marad jó ideig a rutinom részeként.

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2018. január 6.

A L'oreal hajszínezőivel festettem a hajam az utóbbi kb 3/4 évben, de a sötét színeik egyáltalán nem kopnak és elég feketés volt már az amúgy sötétbarna hajam. Szerettem volna inkább világosítani és az eredeti hajam visszakapni. A vélemények alapján paráztam, hogy visszasötétül vagy nem szedi le, de szerencsére leszedte teljesen és nem sötétült vissza. Tény, hogy tényleg brutál büdös, de megérte megvenni. Mondjuk az is igaz, hogy nálam nem volt nehéz dolga a terméknek, nem éveken át festettem norm festékkel, szóval lehet így könnyebb dolga is volt.