Bakermat

Regisztráció dátuma: 2019. március 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Montalbano Szilárd Sampon

Lush Montalbano Szilárd Sampon
2019. március 18.

Nekem ez a sampon nagyon bevált, elég egyszer használni bár ha kétszer viszem fel fényesebb lesz . Utána a big kondicionalot használom, nélküle meg nem próbáltam. Zsíros tovu száraz vegu a hajam, és kitolta a hajmosasok közötti időt. Egy dolog zavar benne, citrom hej van benne és az néha nem jön ki a hajambol. A honey I washed my hair sampont is szoktam mellette használni.

Serafim Kókusztejes Hajmosó Szappan

Serafim Kókusztejes Hajmosó Szappan
2019. március 18.

Nekem akinek derékig érő dús hajam van egyáltalán nem vált be, próbálkoztam mindenféle oblitessel de egy nagy ragacs maradt a hajam. Viszont a férjemnek akinek rövid haja van nagyon bevált, és a fejbore is szép lett. Szóval szerintem hosszú hajra nem ajánlott de rövidre szuper.

Lush Big Hajkondicionáló

Lush Big Hajkondicionáló
2019. március 11.

Először sima sampon után használtam, és féltem H nem csinál semmit a hajammal, aztán a szárítás után láttam mennyire jót tett vele. Puha, fényes selymes lett. A férjem is használja, és kevésbé hullik azóta a haja. Az illata remek.
Aztán elkezdtem samponszappant használni környezetvédelmi okokból (nem lushos), és elég nehezen jött ki a hajambol, de nélküle meg rosszabb lett volna a hatás. Arra jutottam hogy a kondicionalo jó, a samponon kell változtatni. Nekem sikerült simán felvinni a hajamra azzal H belesimogattam, de láttam egy olyan tippet is, hogy egy kisebb darabot le kell vágni, és melegvizben feloldani, majd mint egy "sima" kondicionalot felvinni. Amikor már kevés van csak belőle igy fogom használni. 2 hónapja használjuk ketten, most fog elfogyni