bakondipatricia

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser
2019. augusztus 10.

Csodát nem csinál, de szépen halványítja a pórusokat és puha, kellemes érzetű lesz tőle a bőr, szebben lehet rá felvinni az alapozót. Az is tetszik, hogy nem egy “dewy” hatású primer, hanem inkább matt, de azért persze nem az a matt, amire mindenki számít.
Egynek elmegy. :)

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2019. augusztus 9.

Rengetegszer újravettem már és fogom is. Nagyon szeretem az illatát, nagyon puha, fényes és jó illatú lesz a hajam tőle. Mondhat bárki bármit, de nekem azután indult be a hajnövekedés, miután elkezdtem ezt használni :) A hagyományos balzsamjával, illetve a 3minute miracle balzsamjával használom (nem egyszerre hanem mikor melyikkel), soha nem okoztak még csalódást, öröm ránézni és megtapintani a hajam utána.
Ajánlom! :)

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. augusztus 9.

Azért nem vonok le csillagot, mert sehol nem írják, hogy ez egy matt hatású alapozó lenne, így nem tehet róla, hogy néhány óra elteltével úgy néz ki az arcomon, ahogy.
Viszont ilyen tökéletes színű alapozót (Golden Almond) még sohasem találtam az arcszínemhez, márcsak emiatt is szoktam nyúlni érte, de nem kedvenc. Ilyen “akkor használom, ha nincs jobb” alapozó.
Ha lenne belőle ugyanezzel a színskálával egy matt verzió, mint az Infallible-ből, akkor biztosan szeretném.
Nincs szükségem erős fedésre, ez a fedés pont elég lenne, csakhát túl zsíros a bőröm hozzá, és délután mire hazaérek, már nagyon csúnya, konkrétan lefolyik.