bakondipatricia

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték
2019. november 16.

Pozitívum, hogy az otthoni szőkítés után elért “csibesárga” hajat az 532-es árnyalat nagyon szépen eltüntette, egységes, hamvas, extra világos szőke hajat kaptam. :)
Negatívum, hogy nekem ez a hajszín nem áll olyan jól mint azt hittem, egyszerűen nem illik a bőrtónusomhoz, úgyhogy azóta már egy sötétebb 8-as szőkével mentem rá, az való nekem :D
De természetesen nem vonok le csillagot, mert ez az én személyes problémám, a festék szuperált a hajamon, olyan lett mint a dobozon :)

Aki magának szőkíti a haját és szenved a sárga tónusoktól, annak nagyon ajánlom ezt a színt, az 532-ben nincs szőkítőpor, csak egyszerűen befesti a hajat, nekem a szőkítőporos hajfestékek csak tovább sárgították a szőke hajamat, mostmár csak olyat használok amiben nincs, és nagyon szép hamvas szőke hajam van azóta :)

Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser
2019. augusztus 10.

Csodát nem csinál, de szépen halványítja a pórusokat és puha, kellemes érzetű lesz tőle a bőr, szebben lehet rá felvinni az alapozót. Az is tetszik, hogy nem egy “dewy” hatású primer, hanem inkább matt, de azért persze nem az a matt, amire mindenki számít.
Egynek elmegy. :)

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2019. augusztus 9.

Rengetegszer újravettem már és fogom is. Nagyon szeretem az illatát, nagyon puha, fényes és jó illatú lesz a hajam tőle. Mondhat bárki bármit, de nekem azután indult be a hajnövekedés, miután elkezdtem ezt használni :) A hagyományos balzsamjával, illetve a 3minute miracle balzsamjával használom (nem egyszerre hanem mikor melyikkel), soha nem okoztak még csalódást, öröm ránézni és megtapintani a hajam utána.
Ajánlom! :)